Koncerts “ZEMĪTIS. KASPARS ZEMĪTIS. 50 ATSPULGI”

FOTO. Talantīgais ģitārists Kaspars Zemītis apaļo dzimšanas dienu nosvinējis muzikāli un kopā ar saviem tuvākajiem cilvēkiem 3

“Draugi, ir labi!” tā, noslēdzot savu jubilejas nedēļu “Facebook” kontā raksta talantīgais latviešu ģitārists Kaspars Zemītis.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Tests: kurš no bērniem ir visjaunākais? Tava izvēle atklās tava prāta un intuīcijas vienreizējās spējas
TV24
Krievi ved prom raķetes no Krimas. Par ko tas liecina? 162
Krievijas televīzijā parāda karti ar valstīm, kuras Putins varētu apbruņot, lai uzbruktu “jutīgiem mērķiem” Rietumvalstīs 196
Lasīt citas ziņas

Svētkus viņš aizvadījis vairākos koncertos “ZEMĪTIS. KASPARS ZEMĪTIS. 50 ATSPULGI”, kuros publiku priecējis kopā ar saviem dēliem – Kārli, Mārtiņu Matīsu un Jēkabu Robertu.

“Šajā straujajā laikā svarīgi ir kopā būšanas mirkļi, tikai tā mēs varam apturēt laiku un būt tam pāri. Esmu lepns, ka varu muzicēt ar visu savu ģimeni,” stāsta Kaspars Zemītis.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Ģitāra ir mana mīlestība. Un es dodos pie klausītājiem, lai dalītos šajā mīlestībā. Mūzikas gaismā atspoguļojas tik daudz mums īpašu emociju un notikumu! Šajā programmā skanēs ne tikai manas ģitāras zelta repertuārs, bet arī šodienas iedvesmota mūzika. No sirds lepojos, ka varu dalīt skatuvi ar saviem dēliem ne tikai jautrās sarunās par dzīvi, bet arī šai programmai īpaši tapušā mūzikā. Ja arī mums neiznāk vesela futbola komanda, mēs varam iegriezt lustīgu ballīti, ko arī plānojam izdarīt,” stāsta Zemītis.

Beidzamais koncerts gan vēl ir priekšā – tas notiks 5. martā Vidzemes koncertzālē “Cēsis”.

Neilgi pirms svētkiem tapusi arī jauna dziesma – “Pāri laikam”, ko izpilda Zemītis un dēli.

Dziesmu var noklausīties šeit:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.