Foto: Vitālijs Vorobjovs/ Facebook

FOTO. Vairāk nekā 2 metrus garš “monstrs” – vīrietis Rīgas HES ūdenskrātuvē noķer milzīgu samu 39

Kā raksta Vitālijs Vorobjovs savā “Facebook” kontā : “Gandrīz pašas sezonas beigās izdevās tikt pie “dūža”. Zivs, kuru es medīju no savām pirmajām dienām kā paņēmu rokās makšķeri. Garums – 215 cm. Svars – 63,7 kg. Esmu ar šo apsteidzis savu personīgo un Rīgas HES rekordu.”

Kokteilis
Šīs 4 zodiaka zīmes tuvākajās dienās dabūs rūgti raudāt
TV24
Igauņi atzinuši, ka tā ir stulbākā ideja, ko viņi jebkad ir realizējuši – vai Latvija tiešām nemācīsies no citu kļūdām? 11
Kokteilis
Piecas liktenīgas kļūdas, kas uzreiz pārvērš jebkuru sievieti par tantuku
Lasīt citas ziņas
Foto: Vitālijs Vorobjovs/ Facebook

Fotogrāfijās redzams, kā priecīgais makšķernieks nofotografējies par piemiņu ar milzīgo samu, ko viņam izdevās noķert Rīgas HES ūdenskrātuvē.

CITI ŠOBRĪD LASA
Foto: Vitālijs Vorobjovs/ Facebook

Kā raksta žurnāls “Lielais loms”, tad tomēr līdz Latvijas rekordam vēl drusciņ pietrūkst. 2010.gadā Latvijā tika noķerts 84,7 kg smags sams. Tiesa, šī gada jūlijā kāds Madonas iedzīvotājs bija noķēris 91 kg smagu samu, tomēr vēl šobrīd šis sasniegums nav reģistrēts Latvijas rekordzivju sarakstā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.