Andris Kivičs spilgtākajos dzīves brīžos

FOTO, VIDEO. Mūziķa Andra Kiviča dzīvē notikuši grandiozi jaunumi 57

Atklāti un tieši, uzdodot godīgus jautājumus un saņemot patiesas atbildes, tā varētu raksturot mūziķa un šovbiznesa zvaigznes Andra Kiviča jauno sarunu šovu “Kivičs. Tieši un atklāti”, kas pie skatītājiem nonāks jau 17. aprīlī portālā 1188play.

Reklāma
Reklāma
7 dārzeņi, kas palīdz atbrīvoties no taukiem vidukļa zonā, ja tos patērē katru dienu
Putina draudi iebrukt Baltijā un izraisīt Eiropā jaunu karu ir jāuztver nopietni, brīdina bijušais ASV armijas ģenerālis 164
Klusā okeāna ūdeņos atklāta būtne, kuras dzīves ilgums ir cilvēka prātam neaptverams
Lasīt citas ziņas

Pirmā raidījuma viešņa būs digitālā satura veidotāja, uzņēmēja un rakstniece Evelīna Pārkere. Sarunā viņa atzīsies, kas slēpjas zem viņas skandalozās grāmatas, kāpēc vecāki neticēja mobingam skolā un kad Evelīna plāno pamest valsti.

Jaunā šova formāts ir balstīts uz sarunu starp diviem cilvēkiem, kas ir gatavi atbildēt uz jautājumiem, kurus parasti kāds kautrējas uzdot vai noklusē. Andris Kivičs ir gatavs mesties šajā izaicinājumā un uzskata, ka šī ir iespēja, sevi pieteikt jau zināmā, bet aizmirstā lomā – raidījuma vadītājs.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Man ir diezgan liela pieredze vadīt šāda formāta šovus. Savulaik, RīgaTV24 laikā, vadīju raidījumu “Rampas ugunis”, kur kopumā bija 1200 raidījumi. Es interesējos par sarunu un tās uzbūvi, daudz pētot un analizējot tās struktūru. Cilvēki ārēji ir savādāki nekā tas, kas viņos notiek iekšēji. Man patīk parunāt par būtisko, par to, kas notiek sirdī iekšā. Reizēm ir vērtīgi paskatīties, ka zem šīm zināmajām personībām slēpjas pavisam vienkāršs cilvēks, kuram ir savas problēmas un ikdienas pārdzīvojumi,” – viņš stāsta.

Kā jaunais šovs atšķiras no citiem raidījumiem, Kiviča atbilde ir pavisam vienkārša: “Es uzdodu pavisam savādākus jautājumus nekā to dara lielāka daļa žurnālistu. Jautājumi tiešām ir interesanti un viesu atbildes ir patiesas, jo cilvēki man uzticas. Šajā raidījumā viņi būs atklātāki nekā līdz šim. Mans lielākais pluss – prasme nepārtraukt viesi un ieklausīties viņa teiktajā līdz galam.”

Pirmā šova viešņa būs digitālā satura veidotāja un uzņēmēja Evelīna Pārkere. Kā zināms jaunā sieviete bieži nesniedz intervijas un izvairās no liekas publicitātes, taču šajā reizē uzticējās Andrim un galu galā bija patiesa savās atbildēs.

Evelīna sarunas laikā atzinās, ka plāno pamest valsti, jo nejūtas pieņemta: “Es nejūtos šeit pieņemta, es nejūtos kā mājās. Es šobrīd jūtos nedaudz kā “Matrix” – puslīdz daru to, kas man patīk, taču ne līdz galam vēlos šeit būt.”

Jaunais šovs “Kivičs. Tieši un atklāti” ir gatavs uzdot nozīmīgi svarīgus un Andrim patiešām interesējošus jautājumus saviem viesiem, lai radītu atklātu un patiesu sarunu. Skaties šova pirmo sēriju jau no 17. aprīļa portālā 1188play!

VIDEO:

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.