Rīgas “Dinamo” trešdienas labākais spēlētājs Brendons Makmilens “Lokomotiv” vārtu priekšā.

FOTO, VIDEO: “Dinamo” cīnās, taču nespēj no sliedēm nolaist “Lokomotiv” 0

Rīgas “Dinamo” hokejisti trešdien “Arēnā Rīga” parādīja atzīstamu cīņassparu, taču noraidījumi un pašu nespēja izmantot iespējas, neļāva uzvarēt šosezon KHL čempionātu ne pārāk sekmīgi sākušo Jaroslavļas “Lokomotiv” vienību.

SVF: Krievijas ekonomika augs straujāk par visām pasaules attīstītajām ekonomikām

Rīdzinieki spēlēja labāk nekā pirms divām dienām pret Habarovskas “Amur”, kuru uzveica ar 4:3 (papildlaikā), taču šoreiz cieta neveiksmi ar 2:3 (1:1, 1:1, 0:1), šosezon piedzīvojot pirmo neveiksmi savā laukumā.

Vārtus Rīgas “Dinamo” labā guva Dāvids Ulstrēms un Brendons Makmilans, kurš tika atzīts par labāko Latvijas kluba rindās, kamēr vārtos Kristers Gudļevskis atvairīja 22 no 25 metieniem, bet viņa amata brālis Aleksandrs Lazušins tika galā ar 25 no 27 metieniem.

Rīgas "Dinamo" uzņem Jaroslavļas "Lokomotiv" spēlētājus

Spēli aktīvāk iesāka mājinieki, kuri pēc mazāk nekā piecām nospēlētām minūtēm jau nopelnīja pirmo iespēju vairākumā, kuru arī izmantoja. Ulstrēms ar ripu izslidoja no aizvārtes, taču viņa pirmais metiens tika atvairīts, bet uzreiz pēc tam ripa atlēca uz zviedra nūjas lāpstiņas, uzbrucējam ar atkārtotu metienu panākot 1:0. Turpinājumā iniciatīva aizvien piederēja mājiniekiem, kuri ieguva vēl divas iespējas spēlēt skaitliskajā vairākumā, iespējas atkal bija, taču rezultāts nemainījās.

Savukārt trešdaļas beigu daļā jau “atdzīvojās” arī viesi, kuri 17.minūtē panāca izlīdzinājumu, ar spēcīgu šķēlienu Gudļevski pārspējot aizsargam Rušanam Rafikovam.

Ja pirmajā periodā trīs vairākumi bija mājiniekiem, tad otrajā jau mūsējie sēdēja uz sodīto soliņa. Vispirms 2+2 minūtes par ripas turēšanu ar roku un sekojošu nesportisko rīcību (nesavaldību) saņēma Kristaps Sotnieks, bet vēl pēc divām minūtēm Vitālijs Pavlovs par sitienu galvas un kakla rajonā nopelnīja 2+10 soda minūtes. Viesiem vajadzēja vien 15 sekundes, lai izspēlētu līdz Stefana Da Kostas precīzam metienam.

“Dinamo”, izturējuši atlikušo mazākumu, metās atspēlēties un līdz ar trešdaļas beigām savu cīnītāja raksturu vārtu priekšā nodemonstrēja Makmilens, kurš pēdējā sekundē no vārtu priekšas iebakstīja ripu Lazušina vārtos. Tiesneši vēl gan pētīja, vai periods tobrīd jau nebija beidzies, beigās vārtus ieskaitot – 2:2.

Tikmēr noslēdzošais periods rīdziniekiem sākās nepatīkami, jo 43.minūtē ar spēcīgu metienu no kreisās malas izcēlās vēl viens Jaroslavļas kluba aizsargs Ņikita Čerepanovs, atjaunot viesiem vadību. Noslēdzošā perioda otrajā pusē “Dinamo” uzbruka ar lieliem spēkiem, izveidoja vairākas labas iespējas, taču panākt neizšķirtu nespēja, piedzīvojot ceturto zaudējumu septiņās aizvadītās spēlēs.

Ar sešiem punktiem Rīgas klubs ir desmitajā vietā Rietumu konferencē, kamēr “Lokomotiv” ar tikpat punktiem ir astotā.

Trīs dienas vēlāk “Dinamo” uzsāks sezonas otro izbraukumu, kurā tiksies ar Mika Indraša pārstāvēto Maskavas “Dinamo”, Čerepovecas “Severstaļ” un “Lokomotiv” komandām.