Jānis Kalniņš ielaida divus vārtus, vienus no tiem – pēc Miķeļa Rēdliha metiena.

FOTO, VIDEO: Kalniņš un “Jokerit” sarūpē Rīgas “Dinamo” kārtējo zaudējumu 0

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienība Rīgas “Dinamo” pirmdien sezonas pēdējās mājas spēļu sērijas pirmajā mačā piekāpās vārtsarga Jāņa Kalniņa pārstāvētajai Helsinku “Jokerit”.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa.” Vai varētu aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri? 400
“Meita raudāja, zvanīja, nesaprotot, kur atrodas!” Šoferis Ogrē vienaldzīgi izsēdina 10 gadus vecu meitenīti nepareizā pieturā 84

“Dinamo” zaudēja “Jokerit” ar 2:4 (0:3, 1:0, 1:1).

Vārtus mājinieku labā guva Miķelis Rēdlihs un Vitālijs Pavlovs.

Kalniņš Somijas komandas vārtos aizvadīja visu spēli un tika galā ar 26 mājinieku metieniem.

Pirmā perioda vidū viesi četru minūšu un 25 sekunžu laikā nodrošināja uzvaru, iemetot trīs vārtus, no kuriem pirmos Helsinku klubs guva vairākumā, kas tika izciests par spēlēšanu ar sešiem laukuma spēlētājiem. Vārtus, cauršaujot Aleksandru Salāku no kreisā iemetiena apļa, guva Peters Regins, bet pārējos divus no vārtu priekšas, neviena rīdzinieka nepieskatīts, guva Petri Kontiola.

Otrais periods noritēja ar rīdzinieku pārsvaru. Kārters Eštons izķeksēja ripu aiz viesu vārtiem un patraucēja Kalniņam to piespiest, bet Rēdliham piecas minūtes un četras sekundes līdz perioda beigām atlika vien iemest to vārtu augšējā stūrī. Tiesneši minūtes desmit pētīja, vai rīdzinieki nav traucējuši Kalniņam, un nolēma vārtus ieskaitīt, izbojājot latviešu vārtsargam “sauso” spēli.

Rīgas "Dinamo" tiekas ar Jāņa Kalniņa pārstāvēto Helsinku "Jokerit"

46.minūtē pēc Roberta Lipsberga un Andra Džeriņa piespēlēm vārtu starpību līdz vieniem samazināja Vitāiljs Pavlovs, taču 52.minūtē rīdzinieku vārtu priekšā pielikta Stīva Mozesa nūja viesu pārsvaru dubultoja.

Rīgas komanda ar 34 punktiem 54 mačos Rietumu konferencē ieņem pēdējo, 12.vietu, un ir vājākā visā līgā. Tikmēr “Jokerit” ar 75 punktiem 55 spēlēs ir ceturtā un jau nodrošinājusi vietu Gagarina kausa izcīņā.

“Dinamo” pēc ceturtdienas neveiksmes, viesos ar 2:5 piekāpjoties Maskavas “Dinamo”, oficiāli atvadījās no izredzēm šosezon spēlēt Gagarina kausa izcīņā. Rīgas komanda “play-off” nav spēlējusi sešus gadus pēc kārtas.