Dronu šovs Rīgas svētkos Lucavsalā

FOTO. Zibens pavadībā virs Daugavas paceļas pustūkstotis dronu: Lucavsalā piedzīvots unikāls, latviešu radīts, šovs 12

Kā jau vēstīts, Rīgas 822. dzimšanas dienā, pagājušās nedēļas piektdienā, Lucavsalā notika viens no iespaidīgākajiem un tehniski sarežģītākajiem dronu šoviem Baltijas valstīs – nekas tamlīdzīgs nevienā no trim valstīm līdz šim vēl netika realizēts. Spītējot negaisam un lietum, zibeņojot debesīs, nedaudz vēlāk kā plānots virs Daugavas gaisā pacēlās 500 droni, kas mūzikas pavadībā izstāstīja Rīgas stāstu un pilsētas nākotni.

Reklāma
Reklāma
Eksperts nāk klajā ar fatālu paredzējumu: Krievija izmantos kodolieročus neatkarīgi no tā, vai Rietumi apbruņos Ukrainu 69
VIDEO. Putina ministri krīt ārkārtējā kaunā – vienkāršs Ziemeļkorejas ierēdnis viņus padzen no sēdvietām 65
TV24
Kāpēc mums ir tik mazas pensijas? Es neesmu vainīga, ka strādāju krievu laikā! Atbild VSAA 92
Lasīt citas ziņas

Negaisa dēļ dronu šovs tika pārcelts vēlāk, un, galu galā, pacietīgākie skatītāji to sagaidīja plkst. 23:30. Vairs nelīstot lietum, bet debesīs vēl aizvien zibeņojot, pustūkstotis dronu debesīs virs upes, sāka zīmēt Rīgas stāstu.

Dronu šovu veidojis Armanda Blumberga dibinātais Latvijas uzņēmums “Basemotion”, kura vārds ir pazīstams jau visā pasaulē. Viņi veidojuši šovus tādiem pasākumiem kā “Super Bowl”, “Grammy Awards”, “Pepsi”, “Avatar”, “Boeing”, “Porsche”, NBA, F1 un daudziem citiem.

CITI ŠOBRĪD LASA

Dronu šova koncepcijas līdzautori ir Roberts Rubīns, Kaspars Eglītis, bet mūziku tam sarakstījis bija Reinis Sējāns.

Video:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.