Foto: ZumaPress/Scanpix/LETA

Francijā stājas spēkā prasība par obligātu vakcināciju vairāku profesiju pārstāvjiem 12

Pievieno LA.LV

Francijā no trešdienas vairāku profesiju pārstāvjiem jābūt obligāti vakcinētiem pret Covid-19.

RAKSTA REDAKTORS
“Viņu parāva straume zem ūdens!” Gaujā pazudušā puiša mamma pastāsta, ka glābēji šodien jau beiguši darbu, tagad dēla meklēšana uz pašu pleciem
Cilvēki ar droniem, laivām, lūdzu palīdziet māsai atrast dēliņu! Ģimene lūdz ikvienu iesaistīties puisīša meklēšanā pie Gaujas Cēsu pusē
“Rīgas piena kombināt, ceru, ka sarkasmu uztvērāt!” Sieviete nopērk saldējumu un ir neizpratnē par iepakojumu
Lasīt citas ziņas

No trešdienas vismaz vienu vakcīnas devu jābūt saņēmušiem slimnīcu un pansionātu darbiniekiem, ugunsdzēsējiem, civilās aizsardzības darbiniekiem un žandarmērijas darbiniekiem. Nevakcinētie darbinieki tiks atstādināti no darba pienākumu pildīšanas bez algas saglabāšanas.

Tiem, kuri saņēmuši tikai vienu vakcīnas devu, līdz vakcinācijas procesa pabeigšanai darbā jāuzrāda negatīvs tests.

CITI ŠOBRĪD LASA

Lai paātrinātu vakcināciju, darbiniekiem ir atļauts uz vakcināciju pieteikties darba laikā.

Nevakcinētie darbinieki var doties brīvdienās, lai izvairītos no atstādināšanas no darba. Tiklīdz viņi būs vakcinējušies, sankcijas pret viņiem beigsies, uzsver amatpersonas. Nevakcinētus darbiniekus nevar atlaist no darba, norāda amatpersonas.

Pilnībā vakcinēto veselības aprūpes darbinieku līmenis pagājušajā nedēļā svārstījās no 84 līdz 91%. Laikraksts “Le Monde” vēstīja, ka vairākās lielajās slimnīcās vakcinācijas līmenis sasniedzis 95%.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.