Dziedātājs Kārlis Būmeisters ASV vēstniecības Latvijā ikgadējās svinībās par godu ASV Neatkarības dienai.
Dziedātājs Kārlis Būmeisters ASV vēstniecības Latvijā ikgadējās svinībās par godu ASV Neatkarības dienai.
Foto: LETA

Gads, kopš Valters vairs nav ar mums: mūziķis Kārlis Būmeisters publicējis aizskustinošu atvadu vēstuli, ko veltījis savam draugam 0

Vakardien, 17.oktobrī apritēja gads, kā medijus, sociālos tīklus un pat skolu gaiteņus pāršalca ziņa – miris mūziķis Valters Frīdenbergs, kurš cīnījās ar smagu, ļaundabīgu slimību. Pagājis gads, bet vistuvākajiem Valtera draugiem sāpes un ilgas nav pazudušas.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts?
TV24
“Viss ir slikti!” Krievijas karavīrs raudot dalās ar notiekošo frontē
“Kad esi ko parādā VID, atgādinājumi nāk nemitīgi, bet, ja esi strādājošs pensionārs, neviens neatgādina…” Iveta par pensionāru iespējām saņemt pārrēķinu
Lasīt citas ziņas

Savā Facebook.com profilā atvadu vārdus no Valtera nopublicējis viņa draugs – mūziķis Kārlis Būmesteirs, kurš ar Valteru bija iepazinies agrā bērnībā, kad abi kopā dziedāja ansamblī “Dzeguzīte”, vēlāk arī mūzikas grupā “Putnu Balle” un 2005.gadā abi pārstāvēja Latviju Eirovīzijas dziesmu konkursā.

Kārlis publicējis garu vēstuli, ko vēlējies vēl pateikt savam labākajam draugam, taču dažas rindiņas ir ļoti aizkustinošas. “Man bija gods uzaugt ar tevi, Valč, un ir diezgan histēriska neziņa par to, kā lai pēkšņi nosirmo bez Tevis blakus,” – raksta Kārlis.

CITI ŠOBRĪD LASA

Visa Kārļa uzrakstītā vēstule izlasāma šeit:

“Putnu balles” dziesma “Spārni un vējš”:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.