Foto: Evija Trifanova/LETA

Gandrīz divas diennaktis turpinās šķeldas ugunsgrēka dzēšanas darbi Kundziņsalā 3

Gandrīz divas diennaktis turpinās šķeldas ugunsgrēka dzēšanas darbi Rīgā, Kundziņsalā, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Lauvas ir lepni, Dvīņi – aizmāršīgi: kā kura zodiaka zīme audzina savus bērnus
Šī prece pazudīs no “Rimi” plauktiem! Tirdzniecības tīkls ievieš jaunu biznesa stratēģiju – kas vēl tiks izņemts no sortimenta?
“Lai krievi sēž, skatās un trīc, šie ir ievadvārdi!” Ukraina strauji iegūst “muskuļu masu” ballistikā
Lasīt citas ziņas

Uriekstes ielā notiek degšana starp divām šķeldas kaudzēm, kur novietoti koka baļķi un skaidas. Skaidu un baļķu kopējā degšanas platība ir 250 kvadrātmetri.

Izmantojot objekta tehniku, notikuma vietā tika pārkrauti baļķi, lai nodrošinātu piekļūšanu degšanas perēklim. 20.septembra plkst.12.36 degšana tika lokalizēta, bet turpinājās pārkraušanas un dzēšanas darbi.

CITI ŠOBRĪD LASA

Aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 41 izsaukumu – 12 uz ugunsgrēku dzēšanu, tai skaitā vienu uz meža ugunsgrēka dzēšanu, 15 uz glābšanas darbiem, bet 14 izsaukumi bija maldinājumi.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.