Renārs Zeltiņš
Renārs Zeltiņš
Publicitātes foto

Gaviļmeistars Renārs Zeltiņš. Kāds viņš ir “telefonā” un kāda ir viņa neredzamās ikdienas loma 1

Kas īsti ir Renārs Zeltiņš? Viņš noteikti ir ļoti daudzšķautnains un apveltīts ar lielisku humora izjūtu, bet vai tas Renārs, ko mēs redzam ekrānos, tāds pats ir arī dzīvē? Viņš pats sevi dēvē par gaviļmeistaru, verbālo Brūsu Lī un vaiba someljē, bet kāds ir Renārs ikdienā?

VIDEO. “Es pavisam cits cilvēks tagad būšu…” Olga Kambala Turcijas klīnikā piepilda savu sapni
Izskan ziņas, ka Lukašenko pēc tikšanās ar Putinu smagā stāvoklī nogādāts slimnīcā
Summa ir iespaidīga: aprēķināts, cik miljonus valsts ekonomikai izmaksāja “hokeja brīvdiena” 17
Lasīt citas ziņas

Kādas ir tavas attiecības ar sociālajiem tīkliem, un cik daudz laika tam velti ikdienā?
Manas attiecības ar sociālajiem tīkliem ir mainījušās – uzskatu, ka uz labo pusi. Tas ir normāli, jo mainās arī mana dzīve. Šobrīd esmu aktīvs tikai Instagram vietnē un WhatsApp. Instagram kalpo arodam, ziņkārei, iedvesmai un savas ikdienas mirkļu atreferēšanai. WhatsApp – komunikācijai. Bet kopumā ievēroju veselīgu balansu starp realitāti un bezjēdzīgu laika šķiešanu ekrānos. Ne vienmēr sanāk, bet cenšos ieviest paradumus, kad, kurā brīdī, cik daudz pavadu telefonā, tādējādi uzlabojot dzīves kvalitāti un vairāk laika pavadot ar līdzcilvēkiem. Nekad mākslīgi un īpaši neesmu tiecies pēc sekotāju skaita audzēšanas un viņu uzmanības noturēšanas. Pieļauju, ka mēs sekojam tiem, kuru personība, gaitas, saturs mūs uzrunā un aizrauj, līdz kādā brīdī apnīk un mēs atsekojam.

Pēc kādiem kritērijiem izvērtē sadarbības?
Patiesībā ļoti izvērtēju, ar ko sadarbojos. Ir arī striktas sarkanās līnijas, ko nekad nepārkāpšu, piemēram, cigarešu reklāmas. Primāri, lai man nav jāliekuļo un jāfeiko, cik ļoti produkts man simpatizē un to glorificēju tikai tāpēc, ka man par to maksā. Neesmu reklāmas stabs, kurš noandelēs pašu vellu, jel dodiet tik dinārus! Nē, es vēlos, lai pie cilvēkiem aiztek autentiska un godīga atbilde par manu pieredzi. Pirms sadarbojos, izpētu, analizēju, ieklausos intuīcijā. Un, kad sadarbojos, esmu lojāls, uzticīgs un atbildīgs partneris. Piemēram, ar vienu tālruņu kompāniju darbojos jau piekto gadu un esmu gandarīts gan par augstākās raudzes ierīcēm, gan ļoti augstu vērtēju arī mūsu draudzību kopumā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kas tavā telefonā ir īpašs, kas palīdz veidot saturu?
Telefons lielākajai daļai cilvēku kļuvis par nozīmīgu ikdienas sastāvdaļu, un tā ir mūsdienu realitāte – telefons ir būtisks aroda instruments, tāpēc svarīgi, ko tas spēj. Man ir paveicies, jo februāra sākumā saņēmu jauno Samsung S23 Ultra flagmani, kas, manuprāt, pašlaik ir spēcīgākais tālrunis tirgū. Tas vislabāk pilda funkcijas, kas mūsu dzīves tempam un ikdienai ir vissvarīgākās. Dinamisks temps. Izcila kamera. Ilga baterijas dzīve. Telefonu saņēmu, esot Tenerifē, līdz ar to labā apgaismojumā, eksotiskā vidē un palmu ēnā testēju tā varējumu.

Cik daudz no savas ikdienas atspoguļo sociālajās platformās?
Man šķiet, ka kopumā ir iestājusies virtuālā anarhija, cilvēce ir pazaudējusi privātās telpas noslēpuma šarmu. Viss tiek eksponēts un atrādīts pa labi un pa kreisi. Pat paši intīmākie, personīgākie, laimīgākie un nelaimīgākie brīži tiek palaisti tīmeklī. Katram ir savas tiesības un izvēle, kad, ko un cik daudz rādīt. Es to respektēju, taču nesaprotu. Mans Instagram taimlains sastāv no ikdienas ainiņām, darba brīžiem un ceļojumiem. Īpaši aktīvs esmu tieši ceļojumu atrādīšanā. Dalos piedzīvotajā, jo uzskatu, ka tieši tas var iedvesmot citus apskatīt pasauli, sniegt plašāku redzesloku, just un sekot līdzi mūsu ģimenes dēkām.

Daudzi tevi pazīst kā sociālu un komunikablu personību. Vai Renārs, ko redzam Instagram platformā, ir tas pats Renārs, kas mājās?
Pats Renārs domā, ka sociālajā vidē ir redzams tas pats Renārs, kurš uz dīvāna mājās. Renāram patīk smieties, dauzīties, ākstīties. Viņš vada pasākumus un veido sadarbības. Viņš kaifo no laba ēdiena, kino, ceļojumiem un šopinga. Un bezgalīgi mīl savas dāmas. To visu var redzēt tur. Tas, ko nevar redzēt, ir skumjas, neoma, grūtās dienas, negulētās naktis, likstas un ķibeles. Tas viss lai paliek mājās!

Kabatā pēc vārda man nekad nav bijis jāmeklē, un kauns man šūpulī netika ielikts.
Bet šajā dzīves nogrieznī esmu ielāgojis sevi un sapratis, kā rentabli sadalīt savu enerģiju. Vairs nelecu pa peļķēm, bet izvēlos tās apiet. Tas ir briedums, kas atspoguļojas arī darbā. Mans darbs pieprasa smaidu, dzirkstošu enerģētiku, radošu garu, un to visu arī es sniedzu. Kad šī baterija iztērēta, mājās vai aiz kadra vēlos būt rātns, rāms un mierpilns. Tāpēc nedomājiet, ka ikdienā izskatos dusmīgs vai kaut kas nav kārtībā. Nē, tā ir mana seja. Es taupu enerģiju.

Kas ir tava miera osta?
Mana miera osta ir tur, kur nav pārbāzts ar laineriem, kuģiem un motorenēm. Tur, kur harmonisks ūdens zaigojas saulē un silda muguru. Tur, kur mēs ar sievu un meitu sēžam koka laivelē, duču baltu gulbju ieskauti, un unisonā dungojam: «Spīguļo, saulīte, spīguļo!» Tā ir mana miera osta.

Ja tu nebūtu tas, kas esi, kas tu gribētu būt?
Es allaž esmu apbrīnojis dziedātāju, mūziķu talantu. Pāris muzikālu garadarbu manā pūrā gan eksistē, bet tā ir studijas vaina. Realitātē es apzinos savas (ne)spējas. Mans sapnis būtu piepildīt kuplas arēnas vai stadionus un tūrēt apkārt zemītei līdz The Rolling Stones vīru sirmumam. Bet tas, visticamāk, ne visai ģeldētu manai lēdijai un kaitētu attiecībām, tāpēc labi vien ir, kā ir.

Kādas ir tavas nākotnes perspektīvas? Vai ir kādi mērķi, uz ko šobrīd aktīvi tiecies?
Pašlaik vēlos atgriezties ar kādu jaunu projektu vai oriģinālsaturu kādā no platformām. Idejas gan vienmēr ir milzīgas kā ziloņi, beigu beigās viss atduras finansiālajā šlagbaumā. Un tā jau pildās nerealizēto ideju plaukts, kas pārklāts putekļiem. Ilgtermiņā gribu pilnveidot un ieguldīt sevī un savā daudzpusībā. Iemācīties papildu valodu, apgūt mūzikas instrumentu, iegūt papildu zināšanas. Un, protams, uzcelt māju, izaudzināt dēlu, iestādīt ozolu. Čūsku negribu sist.

Kā tu domā – kā tevi raksturotu tava ģimene?
Pašam slinkums domāt, tāpēc pavaicāju ģimenei, kā viņi mani raksturotu. Mīļā meitiņa domā, ka esmu mīļš, drošsirdīgs, spēlīgs, smaidīgs jokdaris. Dārgā sieva domā tā: «Mūsu ģimenes pacietīgākais un mierīgākais visu situāciju balsts. Uzjautrinātājs, smīdinātājs. Gandrīz vienmēr (ar dažiem izņēmumiem) gatavs dalīties ēdienos, mantās, laikā. Neticami atsaucīgs uz aicināšanu spēlēties, lasīt vakara pasakas meitai, palīdzēt atnest, izdarīt, padot visu, ko lūdzam. Uzmanīgs, pārsteidz un apdāvina ne tikai ar ziediem un dāvanām, bet arī vārdiem, darbiem, novērtējumu. Renāram ir plaša sirds un milzīga mīlestība pret mums, kuru var just ikvienā elpas vilcienā, – vienmēr padomās, parūpēsies un pārsvarā pieņems lēmumus par labu mums visiem, nevis sev. Ar viņu vienmēr ir interesanti, aizraujoši, piepildīti.

Neskatoties uz laiku, ko velta ģimenei, pats vienmēr pagūst padomāt par to, kā izskatīsies, ko iegūt savai labsajūtai un kā sevi profesionāli uzlabot. Prasīgs pret sevi un citiem darba jautājumos, ar augstiem standartiem. Pieklājīgs un šarmants, vitāls un sirsnīgs. Uzticams draugs un mīļotais cilvēks.»

SAISTĪTIE RAKSTI

Vai tu mēdz nogurt no ikdienas, darba ar sociālajām platformām? Un kur atgūsti enerģiju?
Ir tāds teiciens – tā nogurt var tikai no svētkiem. Tā ka cilvēki nogurst ne tikai no ikdienas. Arī pusaudža gados, kad bezbēdībā lēcu pa dzīvi bez telefona kabatā, noguru. Nogurt ir cilvēcīgi. Svarīgāk ir saprast un sajust, kā gurdenumu aizdzīt, kā atjaunoties. Un te katram ir sava recepšu grāmatiņa.

Man tā ir saule. Draugi. Kāds labs kino gabals ar paceltām pēdām uz spilvena. Atpūta importā. Un nekā nedarīšana. Citreiz vajag tā darīt – vienkārši neko nedarīt.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
FOTO. “Būt hokejista sievai nav viegli” talantīgais vārtsargs Artūrs Šilovs mīļoto sievieti apprecēja 18 gadu vecumā
FOTO. Patiešām sirsnīgi un patiesi! Hokejists Mārtiņš Dzierkals pēc svinīgās sagaidīšanas Rīgā izdara mīļu sirdsdarbu
VIDEO. Hokejista Kaspara Daugaviņa pirmie vārdi pēc uzvaras spēles liek pasmaidīt
VIDEO. “Es pavisam cits cilvēks tagad būšu…” Olga Kambala Turcijas klīnikā piepilda savu sapni
VIDEO. “Es pavisam cits cilvēks tagad būšu…” Olga Kambala Turcijas klīnikā piepilda savu sapni
Izskan ziņas, ka Lukašenko pēc tikšanās ar Putinu smagā stāvoklī nogādāts slimnīcā
Summa ir iespaidīga: aprēķināts, cik miljonus valsts ekonomikai izmaksāja “hokeja brīvdiena”
FOTO. “Būt hokejista sievai nav viegli” talantīgais vārtsargs Artūrs Šilovs mīļoto sievieti apprecēja 18 gadu vecumā
FOTO. “Bet neviens neievēroja, kā esmu mainījies…” kas noticis ar populāro aktieri Jāni Jarānu?
Lasīt citas ziņas
VIDEO. Priecīgas ziņas no latviešu leģendārās grupas “Jumprava”
FOTO. Nakts pārgājiens gar Gauju: latviešu fotogrāfs kadros iemūžina pasakaino Latvijas dabu
7 sāpīgi fakti par attiecībām, kuriem atsakās ticēt daudzi pāri
Tu šodien būsi viegli ietekmējams un ātri iesaistīsies dažādās provokācijās! Horoskopi 31.maijam
Vitolds, Lolita un Letīcija – šīs dienas gaviļnieki. Kā vārds ietekmē tavu dzīvi?
VIDEO. “Prieks milzīgs, bet arī blaknes šim visam!” TV personība Kristīne Garklāva par hokeja spēlēm
Latvija jauna prezidenta gaidās. Kādam jābūt Valsts prezidentam? Atbild Mārcis Auziņš un Andrejs Ēķis
“Kāds padzīvojis ārzemēs un izvilkts no cilindra kā zaķītis pēc ausīm…” Puče komentē Pinto kandidatūru uz Valsts prezidenta amatu
ATD nolemj vienpusēji izbeigt līgumu ar “Nordeka” autobusu maršrutos Cēsīs, Limbažos un Siguldā
“Pirmkārt, mēs bijām kā viena liela ģimene. Otrkārt, neapšaubāmi Rīga bija fantastika, atbalsts – vienreizējs!” Intervija ar Ralfu Bukartu
“Pēkšņā” brīvdiena? Pēc uzvaras pār Šveici Saeima piesardzīgi jau varēja sagatavoties visādiem lēmumiem
PVD pieļauj, ka Liepājas piekrastē vairāki roņi miruši no durtām brūcēm
FOTO. “Būt hokejista sievai nav viegli” talantīgais vārtsargs Artūrs Šilovs mīļoto sievieti apprecēja 18 gadu vecumā
FOTO. Patiešām sirsnīgi un patiesi! Hokejists Mārtiņš Dzierkals pēc svinīgās sagaidīšanas Rīgā izdara mīļu sirdsdarbu
VIDEO. Aleksandrs Lukašenko pie sevis ciemos uzaicinājis gubernatorus: viesi spiesti vakariņot pie galda, uz kura atrodas… suns
Darbu plānošana pēc Austrumu horoskopa no 21. līdz 26.jūnijam
Emīls, Egita un Monvīds – šīs dienas gaviļnieki. Kā vārds ietekmē tavu dzīvi?
Megana Mārkla pēc viesošanās Londonā gaužām neapmierināta ar 96 gadus vecās karalienes Elizabetes II “uzvedību”
VIDEO, FOTO. “Tu esi mans varonis!”: Holivudas aktieris Bens Stillers devies uz Ukrainu, lai satiktu tur Zelenski
Mūsējie uzvar īpašā auto rallijā Dānijā
Tukuma pusē teju par 40% varētu pieaugt siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifs
Latvija jauna prezidenta gaidās. Kādam jābūt Valsts prezidentam? Atbild Mārcis Auziņš un Andrejs Ēķis
20:50
“Saslimstot ar vēzi, jābūt iespējai izdzīvot.” Finansējums onkoloģijai aug pārāk lēni
20:29
PVD atklājis putnu gripu arī mirušām sudrabkaijām Ventspilī
20:11