Latvijas hokejists Zemgus Girgensons šosezon NHL septiņās spēlēs izcēlies ar vienu rezultatīvu piespēli.

Girgensonam liels spēles laiks mazākumā un zaudējums pret “haizivīm” 0

Latvijas hokejista Zemgus Girgensona pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Bufalo “Sabres” ceturtdien viesos ar rezultātu 1:5 (0:2, 1:0, 0:3) zaudēja Sanhosē “Sharks” komandai, bet latvietis daudz spēlēja skaitliskajā mazākumā.

Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 174
“Krievi mūs burtiski aprīs!” Ukraiņu komandieris skaidro iespējamās kara pauzes briesmas 139
Neizmet, turpini izmantot – 10 praktiski pielietojumi ikdienā tavam vecajam viedtālrunim 7

Girgensons šajā spēlē laukumā atradās 13 minūtes un 59 sekundes, no tām piecas minūtes un 12 sekundes viņš nospēlēja “Sabres” komandai esot skaitliskajā mazākumā. Pa vārtiem Girgensons nemeta, taču izpildīja divus spēka paņēmienus, uzvarēja 50% iemetienu, maču noslēdzot ar neitrālu lietderības koeficientu. Girgensons spēlēja ceturtajā uzbrucēju virknējumā.

“Sabres” komandai spēle sākās neveiksmīgi, jo jau piektās minūtes sākumā viesi zaudēja ar 0:2, abas ripas ielaižot tieši mazākumā. Otrajā periodā Džeiks Makeibs vienus vārtus atspēlēja, tomēr noslēdzošajā spēles daļā “Sharks” iemeta vēl trīs ripas.

Uzvarētājiem par mača varoni kļuva Logans Kutūrs, kurš guva trīs vārtus, bet vēl pa vienam precīzam metienam pievienoja Džo Pavelskis un Jonass Donskojs. “Sharks” šajā mačā izdarīja 39 metienus, bet “Sabres” 25.

Girgensons šosezon septiņās spēlēs ir nopelnījis vienu rezultativitātes punktu par piespēli, kamēr “Sabres” ar sešiem punktiem Austrumu konferencē atrodas 12.vietā, bet līderei Toronto “Maple Leafs” ir 12 punkti astoņos dueļos.

Savas NHL karjeras laikā pašlaik 24 gadus vecais Girgensons kopumā 355 spēlēs guvis 44 vārtus un veicis 58 rezultatīvas piespēles. Iepriekšējā sezonā latviešu uzbrucējs 71 spēlē atzīmējās ar septiņiem vārtiem un astoņām rezultatīvām piespēlēm

“Sabres” iepriekšējās septiņas sezonas nav spējusi iekļūt Stenlija kausa izcīņā.