Foto: AP/Scanpix/LETA

Haoss Anglijā: applūdušu tuneļu dēļ atceļ vilcienu reisus, izjaucot svētku plānus tūkstošiem pasažieru 26

Pievieno LA.LV

Anglijas dienvidos applūdušu tuneļu dēļ sestdien atcelti vismaz 14 “Eurostar” vilcieni, izjaucot ceļojumus tūkstošiem pasažieru īsi pirms Jaunā gada sagaidīšanas.

Veselam
Klusais slepkava: kardiologs nosauc astoņus slēptus augsta asinsspiediena cēloņus, par kuriem zina vien retais
TV24
“Divu nedēļu laikā var izšķirties viss!” Rajevs iezīmē iespējamu ASV slepeno scenāriju Irānā 21
Kokteilis
Nekas vairs nebūs kā agrāk: šīs 3 zodiaka zīmes ir radikālu pārmaiņu priekšā
Lasīt citas ziņas

Applūduši tuneļi netālu no Ebsflītas starptautiskās stacijas Kentā.

“Eurostar”, kas veic reisus no Londonas uz Parīzi, Briseli un Amsterdamu caur Ešfordu, kas atrodas pa vidu starp Londonu un Anglijas dienvidu piekrasti, atvainojās klientiem par traucējumiem.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kompānija “Southeastern Railway” paziņoja, ka “šodien starp Sentpankrasu un Ešfordas starptautisko staciju ātrgaitas vilcieni nekursēs. Mēs strādājam, lai novērstu plūdus tuneļos”.

“Southeastern Railway” savā paziņojumā piebilda, ka “plūdi starp Ebsflītas starptautisko staciju un Londonas Sentpankrasas starptautisko staciju nozīmē, ka visas līnijas ir bloķētas. Gaidāms, ka traucējumi būs līdz pat dienas beigām”.

Kompānjia paziņoja, ka plūdi ir skāruši abus dzelzceļa tuneļus netālu no Ebsflītas, liekot tos abus slēgt.

Lielbritānijas Meteoroloģijas dienests izdevis brīdinājumus par lietu, sniegu un apledojumu lielā valsts daļā.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.