Ekrānuzņēmums no “Facebook.com”.

Horeogrāfe Dagmāra Bārbale radījusi emocionālu veltījumu visiem pārcelto Skolu jaunatnes dziesmusvētku dalībniekiem 0

Skolu jaunatnes Dziesmu un deju svētku svētku deju lielkoncerta “Saule vija zelta rotu” horeogrāfe-inscenētāja Dagmāra Bārbale un muzikālais vadītājs Kaspars Bārbals sagatavojuši skaistu un emocionālu veltījumu visiem tiem, kas tik ļoti gatavojās, lai šajā vasarā piedalītos svētkos.

Reklāma
Reklāma
Mākslīgais intelekts nosauc piecus “neveiksmīgākos” latviešu politiķus 52
Kokteilis
Personības tests: jūsu dzimšanas mēneša zieds atklāj par jums vairāk, nekā spējat iedomāties
TV24
NATO spēku komandieris Eiropā uzskata, ka karš Ukrainā ir iegājis izšķirošā posmā
Lasīt citas ziņas

“Ir grūti būt vienai – nesatikt dejotājus, nepiedzīvot desmitiem koncertu un pasākumu, apstāties un pilnībā mainīt dzīves ritmu. Tomēr visgrūtāk ir pārstāt radīt, jo tieši radīšana mani spēcina un iedvesmo ikdienā, tā virza uz priekšu,” sociālajā tīklā “Facebook” raksta Dagmāra Bārbala.

Viņa pauž, ka laikā, kad nedrīkst, bet ļoti gribas, atradu veidu, lai radītu deju, kuru “var dejot viens, bet patiesu maģiju tā piedzīvo tikai tad, kad esam vairāk”.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Šis video ir tapis kā veltījums visiem, kas jūtas līdzīgi. Tas ir veltījums tiem daudzajiem tūkstošiem dejotāju, kuriem ik dienas pietrūkst savi deju skolotāji, partneri un deju draugi. Tas ir veltījums tiem, kas ilgojas pēc kāpšanas uz skatuves dēļiem. Un, protams, tiem, kas tik ļoti gatavojās, lai šajā vasarā piedalītos skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos.

Ar mīlestību un cerību uz drīzu tikšanos,” noslēdz horeogrāfe.

Video horeogrāfiju veidojusi un deju izpildījusi Dagmāra Bārbale, muzikālais pavadījums ir tautas dziesma Kaspara Bārbala aranžējumā, video veidojuši Kaspars Bārbals un Dagmāra Bārbale.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.