Holivudas zvaigzne Šons Penns vairākkārt ir apmeklējis Ukrainu un ticies ar prezidentu Zelenski. Pēdējās vizītes laikā Penns viņam atveda vienu no savām “Oskara” statuetēm un teica, ka gaida to atpakaļ pēc tam, kad Ukraina būs uzvarējusi karā pret Krievijas iebrucējiem.
Holivudas zvaigzne Šons Penns vairākkārt ir apmeklējis Ukrainu un ticies ar prezidentu Zelenski. Pēdējās vizītes laikā Penns viņam atveda vienu no savām “Oskara” statuetēm un teica, ka gaida to atpakaļ pēc tam, kad Ukraina būs uzvarējusi karā pret Krievijas iebrucējiem.
Foto: AFP/SCANPIX

“Iesistu viņam!” Holivudas zvaigzne Šons Penns atklāti par pašreizējo situāciju Ukrainā un attieksmi pret Krievijas diktatoru 51

Nedēļas nogalē Vācijas televīzijā pirmizrādi piedzīvoja Holivudas aktiera un režisora Šona Penna dokumentālā filma par karu Ukrainā.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Šajos 5 datumos dzimušas īstas kompānijas dvēseles, viņi burtiski izstaro gaismu visur, kur iet
Putins brīdina NATO dalībvalstis Eiropā nespēlēties ar uguni 58
Kokteilis
FOTO. “Neizsakāmi lepojamies!” Madaras Raabes un Kiviča meita godam pārstāvējusi Latviju starptautiskā līmenī
Lasīt citas ziņas

Intervijā vācu izdevumam Bild Holivudas zvaigzne atklāti pauda savas domas par pašreizējo situāciju Ukrainā un savu attieksmi pret Krievijas diktatoru.

“Es domāju, ka tagad es vēl spēcīgāk apzinos, cik vērtīga ir cilvēka dzīvība. Mēs zinām, ka mana valsts, Amerikas Savienotās Valstis, nemaz nav vienota, tā drīzāk ir kā nesavienotas Amerikas Savienotās Valstis. Savukārt Ukrainas iedzīvotāji ir vienoti pret krieviem. Mēs, amerikāņi, varam tikai mācīties no šīs vienotības. Jo Ukraina ir pasaules cilvēces epicentrs. Un cilvēcība ir zāles dvēselei,” viņš sacīja.

CITI ŠOBRĪD LASA

Filmā stāstīts, ka 2001. gadā Maskavas kinofestivālā Šons Penns un Holivudas aktieris Džeks Nikolsons personīgi tikās ar Krievijas diktatoru Vladimiru Putinu.

Kad Pennam jautāja, ko viņš darītu tagad, ja satiktu diktatoru, viņš atbildēja: “Iesistu viņam!”.

“Diemžēl es redzu, ka manai valdībai šodien trūkst gribas, vadības un pašaizliedzības, kāda bija prezidentam Rūzveltam Otrajā pasaules karā. Es ticu ukraiņu izturībai, kuri cīnās par katru savas teritorijas, tostarp Krimas, centimetru. Tāpēc mēs nedrīkstam pieļaut, ka šis karš tiek uzvarēts. Tas nedrīkst notikt. Neatkarīgi no tā, vai pie varas ir demokrāti vai republikāņi. Ja mēs zaudēsim šo karu, tas varētu būt Amerikas Savienoto Valstu gals. Ziniet, es esmu Vjetnamas kara bērns. Es uzaugu ar tā vardarbīgajiem un noziedzīgajiem attēliem. Tāpēc es nekad neticēju, ka ieroči var nodrošināt mieru. Taču tagad mums ir jādod Ukrainai viss, kas mums ir, lai apturētu šo karu,” intervijā uzsvēra Penns.

Kad Krievija 2022. gada februārī iebruka Ukrainā, Penns atradās Ukrainā. Kopš tā laika viņš bieži ir ticies ne tikai ar Ukrainas iedzīvotājiem, bet arī ar prezidentu Volodimiru Zelenski.

“Esmu pateicīgs, ka varēju viņu satikt. Izņemot manus vecākus un manus bērnus, neviens cits cilvēks mani nekad nav tik ļoti aizkustinājis kā viņš,” Penns sacīja.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.