Uz Krievijas vēstniecību Rīgā tagad skatās "Putina galvaskauss"

Iespējams, sāks vākt parakstus par elektrības atslēgšanu Krievijas vēstniecībai Rīgā 115

Uzņēmējdarbības konsultants un pasniedzējs, zemessargs Juris Ulmanis pieļauj iespēju oficiāli ar sabiedrības iniciatīvu portāla “manabalss.lv” starpniecību uzsākt balsu vākšanu par elektrības atslēgšanu Krievijas vēstniecībai Rīgā. Ulmanis atzina, ka atsaucība šādam aicinājumam, kuru viņš 25.novembrī izteica mikroblogošanas vietnē “Twitter”, ir ļoti liela.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Personības TESTS. Kura no sejām jums šķiet vispievilcīgākā? Atbildē slēpjas jūsu partnera ideāls
Vēstures atkārtošanās ir neizbēgama! Peskovs atklāj, uz kuru Eiropas galvaspilsētu Krievija mērķēs savas raķetes 3
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 160
Lasīt citas ziņas

Ulmanis uzsvēra, ka pats patlaban atrodas Ukrainā un savām acīm redz, kādu postījumu šīs valsts infrastruktūrai nodara Krievija, kas ar raķetēm apšauda energoapgādes un citus objektus.

Jau vēstīts, ka Čehijas sabiedriskā iniciatīva “Dárek pro Putina” (“Dāvana Putinam”) ir publiskojusi petīciju ar ierosinājumu atslēgt elektroenerģiju, gāzi un ūdeni ēkām, kuras pieder Krievijas vēstniecībai. Petīcija ir atbilde uz Krievijas īstenoto Ukrainas enerģētikas infrastruktūras sistemātisko postīšanu.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Krievija ir skaidri nolēmusi salauzt Ukrainu ar tumsu un salu. No augstākā morāles principa viedokļa mēs lūdzam attiecīgās valsts un privātās energosadales kompānijas ļaut Krievijas diplomātiem Prāgā sajust savu zāļu garšu. Lūdzam atslēgt visām ēkām Prāgā, kas pieder Krievijas Federācijai, gāzi, ūdeni un elektroenerģiju. Lai arī viņi pēc tumsas iestāšanās saltu tāpat kā Kijivas iedzīvotāji,” teikts petīcijas tekstā.

Petīcijā ir pieminētas Krievijas īstenotās raķešu apšaudes, kas pēdējās nedēļās ir vērstas pret Ukrainas elektroapgādes, siltuma un ūdens apgādes uzņēmumiem.

“Šī jaunā kara fāze ir ar katastrofālu, turklāt ik dienas, ietekmi uz civiliedzīvotāju dzīvi.

Bez gaismas un ūdens palikuši ne tikai dzīvokļi, skolas un bērnudārzi, veikali un ražošanas izņēmumi, bet arī, piemēram, slimnīcas,” raksta petīcijas autori.

Sabiedriskās iniciatīvas “Dāvana Putinam” mērķis ir palīdzēt Ukrainai, kas kopš 24.februāra pretojas Krievijas pilna apjoma iebrukumam. Šīs iniciatīvas ietvaros čehi nesen nodeva Ukrainas armijai tanku T-72.

Rīdzinieki aizdedz sveces iepretī Ukrainas vēstniecībai un izveido gaismas ceļu
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.