Foto – Shutterstock

Inovatīvāko skolotāju balvu saņem pedagogi no Skrīveriem, Jelgavas, Mārupes un Rīgas 1

Pievieno LA.LV

Šodien “Ekselences balvu” saņēma četri Latvijas inovatīvākie bioloģijas, fizikas, ķīmijas un matemātikas skolotāji no Skrīveriem, Jelgavas, Mārupes un Rīgas, pastāstīja Latvijas Universitātes Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centra projekta koordinatore Santa Margeviča.

7 vienkārši ieradumi, kas palīdzēs izvairīties no atpazīstamā “veca cilvēka” aromāta
TV24
“Beidzam bļaut, ka Latvijā ir bezmaksas izglītība un medicīna. Nav!” Cipruss par pieredzi ar meitas skolu
“Mana pensija nav mana nauda?” Iedzīvotājs neizpratnē par spēkā esošos sistēmu un nosauc to par konkrētu cilvēka pazemošanu
Lasīt citas ziņas

Balvu matemātikā saņēma Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas skolotāja Ilze Gaņina, bioloģijā – Jelgavas Valsts ģimnāzijas skolotāja Liene Sabule, fizikā – Mārupes vidusskolas skolotājs Modris Šāvējs, savukārt ķīmijā – Rīgas 27.vidusskolas skolotājs Pāvels Pestovs.

“Ekselences balvas” ieguvēji saņems 1400 eiro lielu naudas balvu, ko jau ceturto gadu nodrošina Latvijas uzņēmēji. Ikgadējie balvas mecenāti ir Latvijas Elektrotehnikas un elektronikas rūpniecības asociācija, Latvijas Ķīmijas un farmācijas uzņēmēju asociācija, mērniecības un teritorijas plānošanas uzņēmums SIA “Metrum” un izglītības uzņēmums “Lielvārds”. Šogad mecenātu pulkam pievienojusies arī AS “Latvijas Valsts meži”.

CITI ŠOBRĪD LASA

Balvai skolotājus izvirzīja skolu vadība, vecāku un skolēnu organizācijas, skolotāju asociācijas un pašvaldības.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.