Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Foto: Pexels.com

Astrologs: Šī ir ļoti laba diena mums! Uzrīkojam šodien sev nelielus svētkus 7

Kā savā “Facebook” kontā publicējis astrologs Andis Geste, šodiena, 23. maijs, esot īpaši labvēlīga diena. Šodien nekādu raižu – tikai pacilājošas sajūtas! Ielūkojamies, ko par šodienu saka astrologs.

Reklāma
Reklāma
TV24
“Gribēšu redzēt, kas no viņa paliks pāri!” jeb ko putinisti cenšas “iebarot” Jānim Slaidiņam? 73
Kokteilis
Ukrainu no kara izglābs sieviete! Slavens astrologs paziņo viņas vārdu 2
“Zemenes maksā labu naudu…” Sieviete piedzīvojusi vilšanos un mudina būt acīgiem, iegādājoties zemenes no ielu tirgotājiem
Lasīt citas ziņas

Andris Geste: “Šodien gaisā visvisādas sakritības un zīmes. Debesjumā riktīga ballīte ar pakaļdzīšanos. Varenais Jupiters tiekas ar Venēru Vērša zīmē. Šī ir patiesi laba tikšanās, jo tiekas divi lielie labvēļi. Tur pludo vīns un uz galdiem ļoti smalki gardumi.

Viņu ballītei ir pievienojies arī Neptūns un piegādās vēl vairāk vīnu un uzaicinās arī lielo Brīnumdari, kurš rādīs trikus. Turpat dejos septiņas māsas nimfas un Dafnis spēlēs cītaru. Un tas viss vēl skaistajā un priecīgajā Strēlnieka pilnmēnesī. Ballīte uz urrā!

CITI ŠOBRĪD LASA

Šī ir ļoti laba diena mums. Uz brīdi metam raizes nost, vienkārši neļaujam sev raizēties šodien un ķildoties. Tiešām ne šodien! Paskatāmies uz visu, kā uz iespēju lauku. Kur ir interesantais? Kur ir jaunais? Ko es gribu un kur es varu iesaistīties?

Uzvelkam šodien smaidu, pat ja dzīves situācijā nav iemeslu smaidīt.

Uzrīkojam šodien sev nelielus svētkus! Kaut vai mazmazītiņus! Kafiju un maizīti sev nopērkam. Uzdevums mums vienkāršs šodien. Ir viena diena, kas mums jānodzīvo ar baudu. Mums ir jābūt atvērtiem, laipniem un atklātiem pret citiem un ir jāuztver notiekošais kā zīmes un sakritības. Iedomīgumu šodien nelietojam. Vienkāršoti runājot, ķeram kaifiņu un palīdzam to noķert citiem. Debesjums šodien ir īpaši dāsns un rūķi rauga mums visiem palīdzēt tikt pie labumiem.

Šodien laižam gaisā projektus vai vismaz idejas par projektiem. Lai pa smuko, bagātīgo un lai ir kaifiņā!

Kā sākās Tavs rīts? Kādi plāni? Cikos šodien ir ieplānots brīnums? Komentāros padalāmies ar foršo, lai tiem, kam varbūt nav viegli, ir kāds atbalsts un saules strariņš. Esam mīļi un dāsni! Strēlniekiem paldies par smuko pilnmēnesi!”

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.