Foto – LETA/AFP

Islāmistu uzbrukumā Kenijas universitātei nogalināti vismaz 147 studenti 0

Pievieno LA.LV

Islāmistu uzbrukumā universitātes pilsētiņai Kenijas austrumos ceturtdien nogalināti vismaz 147 studenti, paziņojušas varasiestādes.

NASA satelīti uz Zemes fiksējuši netipiskus procesus, kas notiek tieši naktīs 16
RAKSTA REDAKTORS
Kārtējā iespēja piepelnīties? Iluta neizpratnē, ka tehniskajā apskatē jāmaksā pat tad, ja iepriekšējā skate vēl ir derīga
Veselam
Brīdinājuma pazīmes: ārsti identificējuši 4 miega problēmas, kas var liecināt par demences attīstību
Lasīt citas ziņas

Drošības spēku operācija ir beigusies un visi četri teroristi nogalināti, paziņojis Nacionālais katastrofu centrs. Krīze ilga 16 stundas.

Kenijas iekšlietu ministrs Džozefs Nkaiserijs iepriekš paziņoja, ka vismaz 79 cilvēki ir ievainoti, tostarp deviņi atrodas kritiskā stāvoklī.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kā ziņots, maskoti teroristi ceturtdien ap saullēktu iebruka Moi universitātes pilsētiņā Garisā, kas atrodas aptuveni 350 kilometrus uz austrumiem no Nairobi, sagrābjot nezināmu skaitu ķīlnieku.

Atbildību par uzbrukumu uzņēmies somāļu islāmistu teroristiskais grupējums “Shabaab”.

Raidorganizācija BBC, atsaucoties uz Kenijas amatpersonām, vēstīja, ka izglābti vairāk nekā 500 studenti.

Vairākās valsts daļās noteikta komandanta stunda.

Kenijas varasiestādes uzskata, ka uzbrukumu Moi Universitātei izplānojis “Shabaab” kaujinieks Muhameds Kuno, par kura notveršanu izsludināta 217 000 dolāru liela atlīdzība.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.