Foto – Shutterstock

Izplatītas frāzes, ko vedeklām labāk neteikt vīramātēm 12

Abas sievietes var justies apdraudētas par savām pozīcijām

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Šajos 5 datumos dzimušas īstas kompānijas dvēseles, viņi burtiski izstaro gaismu visur, kur iet
Kokteilis
FOTO. “Neizsakāmi lepojamies!” Madaras Raabes un Kiviča meita godam pārstāvējusi Latviju starptautiskā līmenī
13 pazīmes, kas liecina – tavs partneris ir “toksisks” un zog tavu laimi 9
Lasīt citas ziņas
Foto: © Kurhan – Fotolia.com

Nav noslēpums, ka starp vedeklām un vīra mātēm nereti valda visai saspringtas attiecības. Tautās aizgājis gan populārais salīdzinājums “Vīramāte – vella māte”, gan neskaitāmie, sadzīviskas situācijas atspoguļojušie joki, kā arī populāri un iemīļoti kino darbi, kuros sievas un vīramātes attiecību spožums un posts atspoguļots visā tā krāšņumā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Vērtējot šāda tipa attiecības, jāatceras, ka nesaskaņu rezultāts var būt pagalam vienkāršs – abas sievietes var justies apdraudētas par savām pozīcijām attiecībā uz vīrieti, ko mīl, tādējādi nereti pieņemot nepārdomātus lēmumus, kas rosina konfliktsituācijas. Tādēļ pat gadījumos, kad ģimenes sievietes viena pret otru jūt patiesu pieķeršanos, viņu attiecību līkloči var būt samērā sarežģīti.

Kamēr vedeklas vēlas iegūt stabilu un drošu vietu jaunajā ģimenē, vīramātes satraucas par iespēju tikt izslēgtām no jaunajai ģimenei būtisku jautājumu risināšanas.

Konkrētās tēmas ietvaros “Woman’s Day”, veicot lasītāju aptauju, ir apkopojis bieži minētus izteicienus, kurus vīramāšu un vedeklu savstarpējā saskarsmē nav ieteicams lietot, kā arī sniedz psihoterapeites un grāmatas “How To Be A Couple and Still Be Free”, kā arī citu publikāciju un zinātnisku darbu autores Tīnas Tesinas ieteikumus, kā konfliktsituācijas atrisināt mierīgā ceļā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.