“Starp “putinistiem” ir arī latvieši.” Sārts par to, ka mums ir jābūt pret Putina atbalstītājiem, lai kādas tautības viņi būtu 0

“Mums ir jābūt pret “putinistiem”, lai kādas tautības viņi būtu,” TV24 raidījumā “Ziņu top” uzsvēra NATO stratēģiskās komunikācijas Izcilības centra vadītājs Jānis Sārts.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Tava dzīves kulminācija vēl gaida vai ir jau pagātnē? Katra zodiaka zīmes pārstāvja dzīves labākie gadi
Kokteilis
“Riebjas skatīties uz šīm rozā smadzenītēm…” Vairākas sievietes nopeļ Didrihsonus teātra spēlēšanā par it kā pazudušajām pasēm 12
“Varbūt tas nelietis Brunavā nošāva mazo Modra draugu tieši brīdī, kad viņš kaut kur zem krūmiem bija aizsnaudies?” Lindas Mūrnieces lauku dzīves ainiņas
Lasīt citas ziņas

Viņš uzskata, ka vispārināšana ir ļoti neproduktīva. Viņaprāt, tas nav etnisks konflikts, bet bet pasaules uztveres konflikts.

“Būsim godīgi – starp “putinistiem” ir arī latvieši,” uzsvēra NATO stratēģiskās komunikācijas Izcilības centra vadītājs.

CITI ŠOBRĪD LASA

Viņš akcentē, ka šis vairāk ir jautājums par to, kā cilvēks uztver pasauli, kā viņš identificējas. Atgādinot, ka ir ģimenes, kurās runā krievu valodā, bet viņas ir pret Putinu un atbalsta Ukrainu.

“Nevajag vispārināt. Vajag konkretizēt. Es teiktu, ka mums būtu jābūt pret “putinistiem”, lai kādas tautības viņi būtu,” secināja Sārts.

SAISTĪTIE RAKSTI