Horoskopi un mistika
Horoskopi

Jaunas iespējas var rasties nedēļas otrajā pusē! Horoskopi no 14. līdz 20. septembrim0

Foto: PEXELS

Linda Krāģe, “Nedēļa Kabatā”, AS “Latvijas Mediji”

Auns

Nedēļas sākumā pieaugs vēlme pēc piedzīvojumiem, izklaidēm un eksperimentiem mīlas dzīvē. Iespējami arī spontāni pirkumi. Nedēļas otrā puse var atnest jaunumus darba jomā, aktuāla būs nepieciešamība pārplānot esošos darbus, mainīt darba stilu.

Vērsis

Nedēļas sākumā var pārņemt ļoti ekscentriskas vēlmes, kas var būt saistītas gan ar imidža maiņu, gan arī ar alkām pēc lielākas brīvības ģimenes pienākumos. Nedēļas otrā puse nesīs iespējas atsvaidzināt mīlas, izklaižu un sabiedrisko dzīvi.

Dvīņi

Radīsies iespēja veiksmīgi risināt jautājumus, kas saistīti ar nekustamo īpašumu, ģimeni vai vecākiem. Ceturtdienai būs raksturīgi lieli plāni, nesaplāno pārāk daudz aktivitāšu vienlaicīgi. Izklaidēm piemērota būs piektdiena.

Vēzis

Labvēlīgs laiks komunikācijai, mācībām un jaunas informācijas uzņemšanai. Jaunas iespējas šajās jomās var rasties nedēļas otrajā pusē. Nedēļas sākumā ieteicams izmēģināt jaunus, iepriekš nebaudītus vai ļoti neparastus ēdienus un dzērienus.

Lauva

Nedēļas sākumā šokēsi citus ar savu neparasto izskatu un uzvedību. Pirmdien pa dienu labs laiks, lai iegādātos neparastu skatuves tērpu vai lai radītu interesantu mākslas darbu. Šajā nedēļā iespējams atjaunot kontaktus ar paziņām, domubiedriem.

Jaunava

Nedēļas sākumā sapņosi par kādu tālu, neaizsniedzamu ideālu. Šonedēļ iespējams uzlabot savu pašapziņu un nedaudz vairāk atļauties baudīt dzīvi. Nedēļas vidū notiks tavas personības restarts, nedēļas otrajā pusē jutīsies, kā no jauna piedzimis.

Svari

Domās būsi pārņemts pats ar sevi un savām vajadzībām. Nedēļas sākumā iespējami neplānoti tēriņi. Šī nedēļa vairāk piemērota darbam ar savu iekšējo pasauli, lai pārvarētu kādus kompleksus vai psiholoģiskas problēmas vai vienkārši – plānotu pārcelšanos.

Skorpions

Nedēļas sākumā var nākties kontaktēties ar ļoti neparastiem cilvēkiem. Ieteicams arī pārvērtēt savu komunikācijas stilu. Veiksmīgas komunikācijas gadījumā, vari piesaistīt sev jaunus draugus, domubiedrus un sekotājus.

Strēlnieks

Tavs sociālais tēls un vieta sabiedrībā ļoti ietekmēs tavas peļņas iespējas un otrādi. Gaidāmas sarunas ar vecākiem. Nedēļas sākumā būs vairāk raksturīgs neparasts darba stils. Nedēļas otrajā pusē var rasties nepieciešamība uzņemties jaunus dienesta pienākumus.

Mežāzis

Nedēļas sākumā negaidīti pavērsieni intīmajā dzīvē. Šī nedēļa jaunus vai svarīgus notikumus var atnest Mežāžiem – studentiem, pasniedzējiem, gidiem, rakstniekiem un izdevējiem. Var apsvērt apgūt kādu svešvalodu.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šonedēļ var būt aktuāli pārskatīt savas investīcijas, apsvērt apdrošināšanas iespējas vai mantojuma jautājumus. Labs laiks, lai apgūtu dažādas netradicionālas metodes, interesētos par psiholoģiju vai ezotēriku. Iespējas atrast kādu pazaudētu mantu.

Zivis

Šajā nedēļā lielāku uzmanību nāksies pievērst laulātajam vai sadarbības partneriem, kā arī šo cilvēku dzīvēs iespējami nozīmīgi pavērsieni. Svarīgi sekot līdzi tam, ko saki, jo neapdomāti vārdi var atstāt nekontrolējamu ietekmi, jo īpaši uz kolēģiem.

 

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.