Jaunatnes izlašu otrās dienas bilance Tallinā: trīs uzvaras, vien zaudējums 0

Baltijas jūras valstu kausa izcīņā basketbolā kadetu un junioru vecuma izlasēm Tallinā turnīra otrajā dienā Latvijas komandas izcīnīja trīs uzvaras četrās spēlēs pret Zviedrijas jauniešiem.

FOTO. Apskati, kāda automašīna bija pati populārākā tavā dzimšanas gadā! 68
Krievijas drošības iestādēm “mati stāvus”. No kara atgriežas atbrīvotie cietumnieki – tos nevar savaldīt
10 produkti, kuri traucē notievēt. Arī tādi, kurus uzskatām par veselīgiem

Vienīgo zaudējumu piedzīvo Ginta Fogela trenētie U-16 vecuma puiši, turklāt trešajā ceturtdaļā viņu rēķinā savdabīgs antirekords – tikai divi gūti punkti. Pārējās trīs mūsu komandas uzvarēja, taču neviens no panākumiem nebija pārliecinošs. Kadetes savu uzvaru izcīnīja pagarinājumā, juniores spēles galotnē, juniori spēli uz savu pusi pavērsa otrajā puslaikā.

Ceturtdien Latvijas komandu pretiniekos būs Igaunijas vienaudži.

Meitenes

U16: Latvija – Zviedrija 60:54 (13:12, 25:24, 36:39, 48:48). Spīgule 23, Krēsliņa 12, Lūķe, Magone pa 7, Bergmane 4, P. Strautmane 3, D. Strautmane, Betlere pa 2.

U18: Latvija – Zviedrija 77:71 (12:21, 35:36, 54:55). Jākobsone 17, Veidere 16, Frīdenberga 12, A. Aizsila, Langina pa 10, Kruga 5, Tomsone 3, Fomina, Džarcāne pa 2.

Puiši

U16: Latvija – Zviedrija 48:55 (9:16, 22:27, 24:42). Apsītis, Krūmiņš pa 11, Treimanis 6, Mežnieks 5, Arnītis 4, Ērglis, Strādnieks, Melderis, Zonne, Čīma pa 2, Rusiņš 1.

U18: Latvija – Zviedrija 76:61 (17:20, 32:37, 55:49). Žvīgurs, Štelmahers pa 20, Adiņš 10+13AB, Krastiņš 9, Ceplītis 7, Leimanis 6, Brizgalovs, Mičulis pa 2.