Jelgavā par vilciena vagonu apzīmēšanu aiztur Norvēģijas pilsoni 0

Pievieno LA.LV

Jelgavā piektdien dzelzceļa darbinieki kopā ar policiju par vilciena vagonu apzīmēšanu aizturējuši jaunieti no Norvēģijas, aģentūru BNS informēja uzņēmuma “Pasažieru vilciens” pārstāve Jana Priedniece.

7 vienkārši ieradumi, kas palīdzēs izvairīties no atpazīstamā “veca cilvēka” aromāta
TV24
“Beidzam bļaut, ka Latvijā ir bezmaksas izglītība un medicīna. Nav!” Cipruss par pieredzi ar meitas skolu
“Mana pensija nav mana nauda?” Iedzīvotājs neizpratnē par spēkā esošos sistēmu un nosauc to par konkrētu cilvēka pazemošanu
Lasīt citas ziņas

Pēc viņas teiktā, ap plkst.4 Jelgavas dzelzceļa stacijas teritorijā apsardze pamanījusi personu, kas ar krāsas baloniņu apzīmēja vagonus elektrovilcienam Jelgava‒Rīga.

Apsardze 1988.gadā dzimušo Norvēģijas pilsoni aizturēja. Kopumā grafiti veidotājs bija paspējis apzīmēt vilciena vagona sienas apmēram 30 kvadrātmetru platībā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Policijā sākts kriminālprocess. Policija izmeklēšanas laikā noskaidros, vai aizturētajam ir bijuši līdzdalībnieki.

Šis ir jau otrais gadījums pēdējo mēnešu laikā, kad par vilcienu vagonu apzīmēšanu aizturēts ārvalstu pilsonis. Septembra sākumā par līdzīgu nodarījumu Saulkrastos tika aizturēts Polijas pilsonis.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.