Ekrānuzņēmums Skaties.lv

Joprojām šoka stāvoklī: BMW vadītājs uz gājēju pārejas notriec cilvēku 0

Ceturtdienas rītā Ieriķu ielā, Rīgā, uz gājēju pārejas iepretim ”Alko Market” veikalam, vairāku aculiecinieku priekšā ar automašīnu tika notriekts aptuveni 40 gadus vecs vīrietis.

Reklāma
Reklāma
Veselam
Neredzamās slepkavas: četri ikdienas ieradumi, kas nemanāmi bojā asinsvadus un palielina trombu attīstības risku
Kokteilis
Ja esi dzimis vienā no šiem trīs datumiem, tev uzlikts īpašs “zīmogs” no pagātnes
TV24
“Neviens nevarēja saprast, kas tas par ieroci!” Slaidiņš atklāj interesantu incidentu “Zapad 2025” laikā
Lasīt citas ziņas

Automobili, ar kuru notrieca gājēju, vadīja kāds jauns puisis, un viņš galvo, ka vīrietis pats uzskrējis spēkratam virsū.

“BMW” vadītājs mirkli pirms sadursmes esot signalizējis gājējam, taču – velti.
CITI ŠOBRĪD LASA

Nelielais sastrēgums, kas veidojās ielās, iespējams, aizsedza vīrietim skatu, taču, kāpēc viņš nav sadzirdējis automašīnas signālus, “BMW” šoferim nav skaidrs.

Kāds no aculieciniekiem izsaucis mediķus, kuri ieradušies nekavējoties. Ātrās palīdzības pārstāvji ziņo, ka vīrietis bija pie samaņas un atbildēja uz mediķu uzdotajiem jautājumiem, taču viņu nācās nogādāt slimnīcā.

“BMW” šoferim piektdien ļauts zvanīt policijai, lai uzzinātu par cietušā veselības stāvokli.

Zināms, ka notriektais gājējs cieš no galvas traumas, un mediķiem radušās pamatotas aizdomas arī par mugurkaula skriemeļu bojājumu.

Jaunais automašīnas vadītājs saka, ka joprojām ir šoka stāvoklī.

Viņš uzsver, ka svarīgākais šobrīd ir, lai cietušais atkoptos pēc iespējas ātrāk.

Plašāk pievienotajā video:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.