Sabiedrība

Kad veiksme kabatā!
0

Foto – Karīna Miezāja

Sākoties jaunajam gadam, ir noslēgusies jau ceturtā “Grand Prix” spēle, kur izlozētie uzvarētāji saņēma balvas vairāk nekā 27 000 latu vērtībā. Tika noskaidrots arī speciālbalvas loterijas uzvarētājs, kas laimēja jaunu 10 000 latu vērtu “Škoda Octavia” automašīnu. 


 

Latvijā šī spēle aizsākusies jau 2010. gadā. Iespēju piedalīties var saņemt ierobežots skaits cilvēku, kas tiek atlasīti nejaušā kārtībā. “Sākotnēji sadarbojoties ar “Latvijas Pastu”, izsūtām vēstules cilvēkiem, kas jau iepriekš pastā piekrituši saņemt dažādus piedāvājumus un pielikumus,” skaidro “Grand Prix” projekta vadītāja Alise Ķezbere. Šo slaveno spēli sadarbībā ar pašmāju izdevniecību “Jumava” rīko lielākā izdevniecība pasaulē “Reader’s Digest”. Kā stāsta A. Ķezbere, cilvēki saņem vēstules ar piedāvājumu iegādāties lieliskas grāmatas un citas preces, kas īpaši sagatavotas šai spēlei, kā arī iespēju laimēt balvas. Taču, projekta vadītāja uzsver, piedāvātās preces nav obligāti jāiegādājas – arī bez iepirkšanās var piedalīties izlozē, septiņu dienu laikā atsūtot atbildes, kas prasītas spēles dokumentos. “Visas piedāvātās grāmatas starptautiski atzītas par kvalitatīvām un labām. Sortiments ir ļoti dažāds – pieejamas grāmatas par veselību, dārzniecību, ēdienu gatavošanu un daudzām citām interesantām lietām,” piebilst A. Ķezbere.

Ceturtās spēles uzvarētājiem balvas tika pasniegtas 17. janvārī. Apbalvošanas ceremonijā “Reader’s Digest” pārstāvniecības Latvijā SIA “RD Baltic” valdes loceklis Ričardas Bernotavičius norādīja, ka šāda laime tiek tiem, kas paši to piesauc. “Uzskatu, ka tas ir vēl lielākas veiksmes sākums. Tiem, kas piedalīsies, novēlu uzvarēt un panākt veiksmi visās sfērās,” teic R. Bernotavičius. 


Lielāko laimestu jeb lielo balvu – 20 000 latu – laimēja Ligita Krīgere no Rīgas, kas savu atbildi dalībai bija iesūtījusi nekavējoties, tādēļ papildus ieguva lojalitātes balvu 4000 latu apmērā. Kopā viņas laimests ir 24 000 latu. Otro balvu – 500 latu – ieguva Viktorija Trukšāne no Ogres, bet divas trešās balvas, katru 250 latu apmērā, laimēja Rasma Bogdanova no Talsu novada un Inta Priedīte no Gulbenes novada. Savukārt viskārotāko speciālbalvu – automašīnu “Škoda Octavia” – laimēja Brigita Zīmele no Ogres. Paralēli lielajām balvām tika izlozētas arī 200 veicināšanas balvas – katra 20 latu vērtībā.

Lielās balvas ieguvēja L. Krīgere pauž, ka nekad iepriekš neesot piedalījusies loterijās, tādai veiksmei līdz šim viņa neticēja. “Saņemot vēstuli, uzreiz nosūtīju atbildes, jo noteikumi bija izskaidroti ļoti saprotami. Periodiski esmu iegādājusies arī grāmatas,” stāsta L. Krīgere. Par savu laimestu Ligita uzzināja no māsasmeitas un kolēģiem. Viņa neticēja tam līdz pat apbalvošanai un čeka saņemšanai. “Pirmām kārtām nosegšu visus kredītus. Pēcāk piepildīšu savu sapni, izremontējot mājās visu, ko nepieciešams savest kārtībā,” priecājas L. Krīgere. Otrās balvas ieguvēja V. Trukšāne “Grand Prix” spēlē piedalās jau ceturto reizi, un tieši šoreiz viņai paveicies! “Pār mani valda ļoti pozitīvas emocijas, pēc pirmās reizes kopā ar vīru nepadevāmies un turpinājām piedalīties. Arī nākamreiz neatteiksimies, vīrs vēlas laimēt automašīnu. Ne brīdi nenožēloju, ka esmu iegādājusies grāmatas. Nauda nav izmesta vējā, jo grāmatas ir ļoti izzinošas. Visiem dalībniekiem iesaku uz dzīvi skatīties pozitīvi, ne jau visi uzvar!” teic V. Trukšāne. Arī speciālbalvas ieguvēja Brigita Zīmele raksturo šo spēli kā ļoti godīgu un nopietnu. “Man bija nosūtīta vēstule ar personīgu uzrunu, lai to nevarētu atdot kādam citam. Tādēļ padomāju – kāpēc gan nepiedalīties?! Septiņu dienu laikā sniedzu atbildi, iegādājos arī vērtīgas grāmatas. Arī es savam laimestam nenoticēju, bet tagad, to apjēdzot, esmu bezgala laimīga. Iesaku visiem piedalīties šajā spēlē! Jebkurā gadījumā viņi piedāvā ļoti labas preces, skaistas un interesantas grāmatas. Neviens nav zaudētājs!” saviļņota ir B. Zīmele.

Alise Ķezbere priecājas, ka laimētāji sāk parādīties visā Latvijā. “Ja viss veiksies, izlozes turpināsies. Konkrēts spēļu skaits nav noteikts. Jau paralēli ceturtās spēles uzvarētāju apbalvošanai ir sākusies piektā spēle. Daži dalībnieki jau saņēmuši vēstules savās pastkastītēs,” informē A. Ķezbere. Jāpiebilst, ka piektā “Grand Prix” spēle noritēs līdz 1. jūlijam. Šī perioda laikā spēlētāji var saņemt vairākus piedāvājumus ar spēles dokumentiem. Tiklīdz spēlētājs atsūta nepieciešamos spēles dokumentus, viņa spēles numuri tiek reģistrēti fināla atlasei, lai laimētu balvas. 26. jūnijā dators izlozēs laimīgos spēles numurus, tādējādi nosakot uzvarētājus. Visi laimētāji par uzvaru nekavējoties tiks informēti vēstulē.

 

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
LE
LETA
Latvijā
NRA ilggadējā galvenā redaktore Daukšte atstāj amatu
20 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
NBS jau 19.reizi nogādās Ukrainā humānās palīdzības kravu
22 stundas
MA
Māris Antonevičs
Latvijā
Māris Antonevičs: Bailes no vīrusa
1 diena

Lasītākie raksti

VS
Viesturs Sprūde
Latvijā
Valstsvīrs ar statistiķa aicinājumu 1
2 stundas
LE
LETA
Veselam
Līdz šim Latvijā aizdomas par “Covid-19” pārbaudītas 87 cilvēkiem; nevienā gadījumā bažas nav apstiprinājušās
49 minūtes
LA
LA.LV
Dabā
Vai tiešām vilnu var iegūt no koka? To Tērvetē atklās koku vilnas zinātājs Ritvars Točs
12 minūtes
LE
LETA
Latvijā
2020.gads Latvijā varētu kļūt par siltāko novērojumu vēsturē
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Vidzemes ziemeļos gaisa temperatūra pazeminājusies līdz -10 grādiem
2 stundas