fsmetta.lv

Kalniņa divi vārti nodrošina “Metta/LU” uzvaru pār Daugavpili 0

“Synottip” Latvijas futbola virslīgas pirmās kārtas pēdējā spēlē “Metta/LU” ar 2:1 pārspēja BFC “Daugavpils” komandu.
Abām komandām tiek paredzēta pastarīšu loma, tādēļ sezonas kopgriezumā tieši savstarpējām spēlēm var izrādīties izšķiroša nozīme.
Pirmajā no tām Rīgā galvenie notikumi risinājās pirmajā puslaikā, kad daugavpilieši guva pirmos vāretus, bet Gatis Kalniņš ar diviem precīziem sitieniem panāca 2:1 “Metta/LU” labā. Atlikušajā spēles laikā rezultāts nemainījās, lai gan pēdējās minūtēs BFC “Daugavpils” spēlētājiem bija vairākas labas izdevības panākt neizšķirtu.

Daudzas šo nezina! 15 populārākās sieviešu kļūdas seksā
7 produkti, kurus nedrīkst otrreiz sildīt: tie var nodarīt būtisku kaitējumu veselībai 40
Kadirovam daudz nav atlicis – viņš mirst. Čečenijas līdera nāve var ievilkt Putinu jaunā karā

“Synottip” Latvijas virslīgas 1. kārta
FK “Liepāja” – “Spartaks” 1:2
(0:0). Ikaunieks (73.) – Platonovs (61.), Kazačoks (76.).
FK “Ventspils” – FC “Riga” 1:1 (0:0). Tīdenbergs (57.) – Saito (47.).
FK “Jelgava” – RFS 4:0 (1:0). Savčenkovs (4.), Lazdiņš (51.), Siličs (64.), Kaubers (74.).
“Metta/LU” – BFC “Daugavpils” 2:1 (2:1). Kalniņš (28., 33.) – Riževskis (22.).