“Karā nav neitralitātes, Mairim nav rakstura!” Kamēr Usiks iestājas armijā, mūsu zvaigzne liek tautai vilties 0

Ja salīdzina slavenus cilvēks, gan lokāli, gan pasaulē – boksa zvaigzne Oleksandrs Usiks no Londonas atgriezās Ukrainā, Kijevā, pieteicās militārajā dienestā un šobrīd ir ierindas kareivis, bet viņa iepriekšējais oponents – mūsu Mairis Briedis ietur neitrālu pozīciju.

Reklāma
Reklāma
Pekina plāno pārņemt Putina impēriju? Eksperts atklāj, kāpēc diktators šoreiz ir patiesi nobijies
Mājas
7 priekšmeti, ko saskaņā ar fen šui nevajadzētu turēt guļamistabā – tie var ietekmēt emocionālo labsajūtu
“Piedošanu, bet šis ir reāli smieklīgi!” Sieviete “Pepco” iegādājusies dēlam bikses, taču vien vēlāk pamanījusi, ka tām ir dīvains defekts 13
Lasīt citas ziņas

Vai cilvēki, kuriem ir milzīga ietekme sociālajos tīklos, šobrīd vajadzētu palikt neitrāliem?

“Viņi ir zvaigznes, viņos klausās, viņi komunicē arī krievu valodā…” TV24 Speciālizlaidumā sarunu iesāk TV personība Aivis Ceriņš.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Es domāju, ka runājot, ne tikai par Mairi Briedi, mēs nevaram nenoteikti murmināt. “Mēs esam par visu labo un pret visu slikto” – tas ir nevietā šajā brīdī, tāpēc, ka šobrīd ir jāizvēlas, kurā pusē nostāties. Neitralitātes nav. Diemžēl Mairis Briedis kaut ko murmina zem deguna, ka viņš ir pret karu, tad tā nav pozīcija, tas ir cilvēks, kuram nav rakstura. Esmu ļoti vīlies,” situāciju komentē Ivars Beitāns, SIA “Aerodium” vadītājs.

Jau ziņots, ka pasaules boksa zvaigzne Oleksandrs Usiks atgriezies Ukrainā, lai kopā ar citiem ukraiņiem aizstāvētu savu valsti no Krievijas iebrucējiem. Par to viņš pastāstīja īsā video uzrunā, ko ievietojis savā Instagram kontā.

Usiks atklāj, ka ir pilns emociju un noliedz baumas, ka ir pametis savu valsti – viņš izbraucis darba darīšanās, taču atgriezies, lai palīdzētu savai valstij cīņā ar Krievijas okupantiem.

SAISTĪTIE RAKSTI