Katrs desmitais Latvijas iedzīvotājs mobilo telefonu lieto vairāk nekā 7 stundas dienā 5

Multipakalpojumu uzņēmuma “Tele2” un “Norstat” veiktās aptaujas dati liecina, ka lielākā daļa cilvēku (38%) mobilo telefonu lieto 3 – 4  stundas dienā, taču katrs desmitais Latvijas iedzīvotājs to lieto vairāk nekā 7 stundas dienā.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
7 datumi, kuros dzimuši izredzētie: visticamāk, viņi nenojauš par kādu apslēptu talantu
Veselam
11 drošas pazīmes, ka ar jūsu veselību viss ir kārtībā
VIDEO. “Kaut ko tādu dzīvē nebiju redzējusi!” Kristīne netālu no Valmieras vakarā sastapusies ar veselu “zoodārzu” 8
Lasīt citas ziņas

Nav pārsteigums, ka jaunieši vecumā no 18 līdz 29 gadiem ir tā sabiedrības grupa, kas visbiežāk telefonu ikdienā lieto vairāk nekā 7 stundas dienā. Interesanti, ka 3 – 4 stundas dienā telefonu visbiežāk lieto pieaugušie, kuriem ir divi vai trīs bērni, ko var skaidrot gan ar nepieciešamību dienas laikā uzturēt regulāru kontaktu ar bērniem, gan arī to, ka telefons dažādās situācijas kalpo kā glābiņš, lai atslēgtos no ikdienas steigas.

“Viedtālruņos mums atrodas faktiski viss ikdienai nepieciešamais – darbs, iepirkšanās, izklaide, izglītošanās, socializēšanās u.c. Lai arī mums katram var būt savi iemesli, kādēļ mēs telefonu lietojam vairāk, būtiski ir nepazaudēt mēra sajūtu un atcerēties, ka telefons nav visa dzīve, bet gan instruments, kas ļauj lietas paveikt efektīvāk,” stāsta “Tele2” komercdirektors Raivo Rosts.

CITI ŠOBRĪD LASA

Latvijas iedzīvotāju aptauja veikta sadarbībā ar “Norstat” 2023. gada augustā, aptaujājot 1004 respondentus vecumā no 18 līdz 70 gadiem.

Par “Tele2”

“Tele2” ir multipakalpojumu uzņēmums cilvēkiem, kas nodrošina ātrāko mobilo internetu Latvijā, augstākā līmeņa apkalpošanu un plašu pakalpojumu klāstu – mobilos sakarus, mājas internetu, viedierīces, televīziju un apdrošināšanas pakalpojumus. “Tele2” ir viens no mīlētākajiem zīmoliem Latvijā un privātpersonu izvēle numur viens mobilo sakaru tirgū. Pieslēgumu skaits “Tele2” tīklā ir vairāk nekā 1 miljons.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.