Sports
Hokejs

Ķēniņam divas rezultatīvas piespēles uzvarā pār Punnenovu un Andersonu0

Ronalds Ķēniņš (priekšplānā).

Latviešu uzbrucējs Ronalds Ķēniņš sestdien atzīmējās ar divām rezultatīvām piespēlēm uzvarētā Šveices hokeja augstākās līgas (NLA) mačā.

Ķēniņa pārstāvētā “Lausanne” viesos ar 3:1 (0:0, 1:1, 2:0) pārspēja Langnau “Tigers”, kuras vārtus sargāja Ivars Punnenovs, bet uzbrukumā strādāja Toms Andersons.

Ķēniņš ar rezultatīvām piespēlēm izcēlās pamatlaika pēdējās četrās minūtēs, kad asistēja komandas otrajos un trešajos vārtos. Viņš uz ledus pavadīja 17 minūtes un 11 sekundes, kuru laikā veica vienu metienu pa vārtiem un tika pie pozitīva lietderības koeficienta +1.

Tikmēr Punnenovs atvairīja 20 no 22 pretinieku mestajām ripām, bet Andersons nospēlēja nepilnas četras minūtes.

Saistītie raksti

Citā mačā uzbrucējs Deniss Smirnovs nepilnās 13 minūtēs uzvarēja četros no astoņiem iemetieniem un iekrāja negatīvu lietderību -1, bet viņa pārstāvētā Ženēvas “Servette” viesos ar 3:6 (1:2, 0:2, 2:2) piekāpās “Biel-Bienne” hokejistiem.

Turnīra tabulā pēc 13 spēlēm ar 20 punktiem “Servette” ieņem ceturto vietu, “Laussane” desmit mačos iekrājusi 18 punktus, ierindojoties piektajā pozīcijā, bet “Tigers” ar 14 punktiem 12 dueļos ir astotā.