Foto – AFP/LETA

Kijeva: Krievija iesūtījusi Ukrainā 32 tankus un desmitiem karavīru 6

Ukrainas Nacionālās drošības un aizsardzības padomes pārstāvis Andrijs Lisenko izplatījis paziņojumu, kurā norādīts, ka Ukrainas teritorijā iebraukusi Krievijas armijas bruņutehnika, tostarp 32 tanki, 16 haubices un 30 kravas automašīnas ar karavīriem, kā arī pārvietojamās radaru stacijas.

Reklāma
Reklāma
RAKSTA REDAKTORS
“Izmeklēšanas laikā ārsts pieskārās manai padusei un sastinga..” Inese Supe dalās ar pārdzīvoto, otro reizi saņemot vēža diagnozi
Šīs ceļojumu galamērķu valstis patiesībā ir pilnīgs murgs! 10 valstis, kur labāk nedoties
10 visbiežāk sastopamie nakts murgi: psiholoģe atklāj, ko zemapziņa cenšas jums pateikt un kad patiešām jāsāk uztraukties
Lasīt citas ziņas

Lisenko norādījis, ka Krievijas armijas bruņutehnika un karavīri ievesti Ukrainas austrumu apgabalā Luhanskā, kas atrodas prokrievisko teroristu kontrolē. “Militārā aprīkojuma un Krievijas algotņu vešana uz frontes līnijām joprojām turpinās,” paziņoja Lisenko. Viņš arī norādīja, ka pēdējās diennakts laikā kaujās ar prokrieviskajiem teroristiem dzīvības zaudējuši pieci ukraiņu karavīri, bet 16 karavīri guvuši ievainojumus.

Tikmēr Krievijas Aizsardzības ministrijas pārstāvis valsts ziņu aģentūrai “Interfax” Ukrainas Nacionālās drošības un aizsardzības padomes izplatītās ziņas noraidījis un nodēvējis tās par “provokāciju”. Savukārt ASV raidsabiedrības “Sky News” interneta vietne ziņo, ka Krievijas bruņutehnikas un karavīru iebraukšanu Ukrainas teritorijā apstiprinājis arī “avots NATO”.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.