Foto – youtube.com

“Klaidonis” festivāla “Bauska Country” laikā nofilmē dziesmas video 0

Pievieno LA.LV

Viena no pazīstamākajām latviešu kantrī mūzikas grupām “Klaidonis” turpina darbu pie rudenī gaidāmā dziesmu albuma. Šobrīd ir publicētas jau divas no gaidāmā albuma dziesmām un abām arī tapuši jauni video.

NASA satelīti uz Zemes fiksējuši netipiskus procesus, kas notiek tieši naktīs
Veselam
Brīdinājuma pazīmes: ārsti identificējuši 4 miega problēmas, kas var liecināt par demences attīstību
RAKSTA REDAKTORS
Kārtējā iespēja piepelnīties? Iluta neizpratnē, ka tehniskajā apskatē jāmaksā pat tad, ja iepriekšējā skate vēl ir derīga
Lasīt citas ziņas

Dziesmas “Zarus nelauz” video ir filmēts grupas uzstāšanās laikā, šī gada “Bauska Country”, kur grupa muzicēja uz galvenās skatuves. Video operators un montāžas autors ir Ritvars Bluka, kurš sadarbojies ar daudziem vadošajiem latviešu mūzikas izpildītājiem un video producentiem.

Māris Sloka par video: “Video ir ļoti vienkāršs, bet man patīk. Te nekas nav samākslots un pārspīlēts. Tādi mēs esam uz skatuves.”

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.