Klintons iekūlies skandālā, fotografējoties ar pornozvaigznēm 0

Bijušais ASV prezidents Bils Klintons izsaucis sabiedrības sašutumu, kādā slavenību pasākumā Franču Rivjērā pozējot ar pornozvaigznēm Tašu Reinu un Bruklinu Lī.

“Sākumā domāju, ka kļūda…” Pircējs pamatīgi samulsis par lasīto uz “Selgas” produkta iepakojuma
DJ Ella, Chris Noah, Fiņķis… Nosaukti šova “Koru kari” jaunās sezonas visu 10 koru vadītāji
Viedoklis
Armands Puče: Trampa utošanās var dot pasaulei vēsturisku labumu
Lasīt citas ziņas

22 gadus vecā Lī skandalozo attēlu ievietoja savā tvitera kontā, kam seko 87 tūkstoši cilvēku.

Sākotnēji ārzemju mediji ziņoja, ka Lī lūgusi bijušajam prezidentam nofotografēties ar viņu, taču Lielbritānijas laikraksts “The Sun” vēsta, ka patiesībā Klintons licis Slepenā dienesta sargiem atvest abas pornoaktrises.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Šī lieta ir izgājusi no rāmjiem! Piedod, Bil. Mēs tevi mīlam,” ceturtdien tvītoja Lī.

Šonedēļ nopelts arī Klintona organizēts labdarības pasākums, ko viena no viešņām nodēvēja par “visu laiku sliktāko sarīkojumu”, savukārt citi sūdzējās, ka tā norises vietā esot “smirdējis”, ziņo britu laikraksts “The Daily Telegraph”.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.