Kultūra
Kultūrpolitika

KM izsludina konkursu uz Arhīvu, bibliotēku un muzeju nodaļas vadītāja amatu0


Ilustratīvs foto
Ilustratīvs foto
Foto: Andrey Popov/Fotolia

Kultūras ministrija (KM) izsludinājusi atklātu konkursu uz Arhīvu, bibliotēku un muzeju nodaļas vadītāja amatu, aģentūru LETA informēja ministrijā.

Plānots, ka nodaļas vadītāja bruto mēnešalga būs no 1458 eiro līdz 1750 eiro, atkarībā no kategorijas, kuru nosaka, ņemot vērā pretendenta profesionālo pieredzi attiecīgajā jomā, kas iegūta pēdējo piecu gadu laikā un ir būtiska iestādes funkciju izpildei.

No nodaļas vadītāja amata kandidāta sagaida spējas vadīt, organizēt un plānot Arhīvu, bibliotēku un muzeju nodaļas darbu. Tāpat nodaļas vadītājam būs jāpiedalās valsts kultūrpolitikas plānošanā un KM darbības stratēģijas izstrādē. Jaunajam nodaļas vadītājam arī būs jāorganizē arhīvu, bibliotēku un muzeju nozaru politikas plānošanas dokumentu projektu izstrāde un aktualizācija.

Ierēdnim būs jānodrošina arhīvu, bibliotēku un muzeju nozaru politikas īstenošanu un normatīvo aktu izstrāde, jāveido starpinstitucionālā sadarbība un informācijas aprite arhīvu, bibliotēku un muzeju nozaru jautājumos, jāveido sadarbība ar arhīvu, bibliotēku un muzeju nozaru institūcijām, profesionālajām nevalstiskajām organizācijām un starptautiskajām organizācijām. Tāpat jaunajam nodaļas vadītājam būs jāspēj nodrošināt arhīvu, bibliotēku un muzeju padomju darbība.

Pretendentiem jāatbilst Valsts civildienesta likuma 7.panta prasībām, jābūt augstākajai akadēmiskajai vai otrā līmeņa augstākajai profesionālajai izglītībai sociālajās vai humanitārajās zinātnēs, vismaz piecu gadu darba pieredzei arhīvu, bibliotēku vai muzeju darbības jomā un vismaz viena gada darba pieredzei vadošā administratīvā amatā.

Saistītie raksti

Tāpat pretendentiem vēlama darba pieredze valsts pārvaldē, labas zināšanas un izpratne par kultūrpolitiku Latvijā un tās plānošanu, labas zināšanas un izpratne par arhīvu, bibliotēku un muzeju nozarēm Latvijā, labas zināšanas un izpratne par arhīvu, bibliotēku un muzeju attīstības tendencēm, teicamas latviešu valodas un labas angļu valodas zināšanas. Pretendentam jābūt labām komunikācijas un sadarbības prasmēm un labām darba plānošanas, organizēšanas un vadības prasmēm.

Konkursa pretendentiem pieteikums un nepieciešamie dokumenti jāiesniedz KM līdz 2020.gada 6.janvārim.

LA.lv
LA
LA.LV
Kultūra
Atvērs mūsdienu krievu dzejas latviskojumu antoloģiju
5 stundas
LA
LA.LV
Kultūra
FOTO: Dzirkstošā koncertā Agnese Egliņa apbur “Lielā dzintara” apmeklētājus
5 stundas
LA
LA.LV
Kultūra
Uz Rundāles muzeju, ielūkoties “galantā laikmeta” modes niansēs
23 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IE
Ināra Egle
Latvijā
Koalīcija sašķēlusies – Rīga šonedēļ var palikt bez vadības
3 stundas
LE
LETA
Latvijā
Kaimiņš aicinās “KPV LV” biedrus lemt par partijas pašlikvidēšanos
25 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Sodīts 8.klases skolēns par braukšanu dzērumā un bez tiesībām
8 minūtes
LE
LETA
Latvijā
FOTO. Doma laukumā kopā ar valsts amatpersonām piemin 1991.gada barikāžu gadadienu
2 stundas
IB
Ivars Bušmanis
Ekonomika
VIDEO. Stūrēs uz digitalizāciju – LIAA maina darbības virzienu
2 stundas