Konstantinovs par jauniešu atkarībām: Šīs ir lietas, ko paši esam radījuši 25

Pēdējā laikā daudz runāts par situācijas pasliktināšanos saistībā ar jauniešu atkarības problēmām. To aktualizējusi arī ziņa par kāda bērnu nama jaunieša nāvi no narkotiku pārdozēšanas. Kāda ir situācija Latvijā ar atkarību izraisošo vielu lietošanu?

Reklāma
Reklāma
FOTO. Ziemeļkorejas līderis uzdāvina Putinam greznu portretu, kas lika apklust…
Eksperts nāk klajā ar fatālu paredzējumu: Krievija izmantos kodolieročus neatkarīgi no tā, vai Rietumi apbruņos Ukrainu 181
Mājas
FOTO. “Īpašnieks izīrē saulainu dzīvokli!” Rīgā var atrast īres dzīvokļus zem 200 eiro mēnesī, bet… 1
Lasīt citas ziņas

Pusaudžu un jauniešu psihoterapijas centra vadītājs, psihoterapeits Nils Sakss Konstantinovs TV24 raidījumā “Uz līnijas” atzīst, ka Latvija šajā jautājumā tradicionāli bijusi sliktākās pozīcijās, nekā citas Eiropas Savienības (ES) valstis.

“Ja runā par pēdējā laika gadījumiem, par šo nāves gadījumu, kad viens pusaudzis nodūra otru, mums jāņem vērā, ka tās nav nejaušības,” viņš atzīst.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Šīs visas ir lietas, kuras mēs paši esam radījuši diezgan ilgā laika periodā gan darot neprātīgas lietas, piemēram, likvidējot vienīgo slēgta tipa iestādi pusaudžiem Naukšēnos, gan arī nerisinot šīs problēmas nekā citādi – atstājot šos jauniešus vai nu uz ielas, neveidojot nekādas viņiem piemērotas vietas, vai nesniedzot terapijas iespējas, vienkārši cerot, ka tas kaut kā mainīsies. Protams, ka tas pats no sevis nemainās,” viņš skaidro.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.