Krievija pirmo reizi parāda ukraiņu karagūstekņus. Ukrainas pusi klāt nelaiž 84

TV24 raidījuma “Aktuālais par karadarbību Ukrainā” Nacionālo bruņoto spēku majors, Zemessardzes štāba virsnieks Jānis Slaidiņš skaidro: “Krievija pirmo reizi parādījusi sižetu par Ukrainas karagūstekņiem, kopā 119.”

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts? 11
Lietotas automašīnas, kuras nevajadzētu iegādāties: eksperts norāda uz trim neuzticamiem modeļiem
FOTO. Apskati, kāda automašīna bija pati populārākā tavā dzimšanas gadā! 71
Lasīt citas ziņas

Ukrainas puse netika laista klāt, bet redzams video bija Krievijas pārstāvis cilvēktiesību aizsardzības jomā. Ukraiņi noskaidroja, ka vairāki karagūstekņi, kas paradījās šajā video, tika uzskatīti par bojā gājušajiem.

Pēc video var secināt, ka viņi ir dzīvi. Un Krievija ziņo, ka šādas būs vēl vairākas reizes, vairāki sižeti. Ukrainas puse diemžēl netiek laista klāt.

CITI ŠOBRĪD LASA

Iepriekš ir vēstīts, ka saskaņā ar Ukrainas Reintegrācijas ministrijas sniegto informāciju Krievijas gūstā atrodas vairāk nekā 3500 Ukrainas karavīru.

Kopumā apstiprināts, ka vairāk nekā 4300 ukraiņu, tai skaitā vairāk nekā 760 civiliedzīvotāju, ir Krievijas karagūstekņi. Viņu radinieki saņem finansiālu atbalstu no Ukrainas valsts.

Maskava savukārt paziņojusi, ka Ukrainā kā karagūstekņi tiek turēti vairāk nekā 500 Krievijas karavīru.

Novembra sākumā kļuva zināms, ka Kijiva gatavo otru cietumu Krievijas karagūstekņiem valsts rietumu daļā. Saskaņā ar aplēsēm abos cietumos kopumā paredzētas vietas aptuveni 900 gūstekņiem.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.