“Lai tiem būtu ērtāk, drošāk un komfortablāk nogalināt?” Sašutumu izraisa “Dodžj” sižets par vēlmi palīdzēt okupantiem uzlabot situāciju frontē 158

Pamatīgu sašutumu izraisījis no Rīgas strādājošā Krievijas telekanāla “Doždj” pārraidītais aicinājums Krievijas karavīrus sazināties ar kanālu, lai informētu par karavīru problēmām frontē, kas varētu palīdzēt uzlabot situāciju.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Neticami, bet tava auto marka atklāj par tevi vairāk, nekā spēj iedomāties
Ukraina pazemo Putinu, pārkāpjot vienu “sarkano līniju” pēc otras
14 iecienīti produkti, kuru sastāvā ir vielas, kas var veicināt vēža veidošanos 3
Lasīt citas ziņas

Saeimas deputāts Edvīns Šņore vietnē “Twitter” norāda, ka Latvijā bāzētais telekanāls, veic publisku kampaņu, lai uzlabotu Krievijas armijas kaujas spējas, aicinot Valsts drošības dienestu (VDD) rīkoties.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Kāds brīnums, kāds pārsteigums – izrādās, Latvijā izmitinātā Krievijas televīzija visādā veidā cenšas izpalīdzēt Krievijas armijniekiem Ukrainā, lai tiem būtu ērtāk, drošāk un komfortablāk nogalināt, graut, izvarot un laupīt. Patiesībā – nekādam izbrīnam tur nevajadzētu būt,” raksta publicists Lato Lapsa.

Sašutuši ir arī citi soctīklu lietotāji, aicinot izraidīt Krievijas telekanālu no Latvijas.

Mērs ir pilns arī Aizsardzības ministram Artim Pabrikam, kurš uzskata, ka telekanālam ir jādodas atpakaļ uz Krieviju.

Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) Krievijas televīzijai “TV Rain” piemērojusi 10 000 eiro sodu par okupētās Krimas iezīmēšanu Krievijas sastāvā un Krievijas armijas nosaukšanu par “mūsu armiju,” “Twitter” raksta padomes priekšsēdētājs Ivars Āboliņš.

Šis ir jau otrs “TV Rain” pārkāpums. Viņš atgādina, ka par trīs šādiem pārkāpumiem NEPLP var anulēt apraides atļauju.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.