Horoskopi un mistika
Horoskopi

Laiks ir visdārgākā lieta, tāpēc netērē to pa tukšo! Horoskopi 6.augustam0

Foto: Pexels

Auns

Laiks ir visdārgākā lieta mūsdienās, bet jo īpaši šodien tavā dzīvē. Tāpēc pacenties netērēt to pa tukšo!

Vērsis

Šodien tu atkal sagaidīsi iespēju uzsākt darboties pie kādas svarīgas lietas. Un kas ir visinteresantākais – tev viss izdosies!

Dvīņi

Esi pēc iespējas egoistiskāks. Jā, tu nepārlasījies! Pēc iespējas vairāk savu dienu pavadi tā, kā patīk tieši tev pašam.

Vēzis

Pārvērt savus sapņus īstenībā. Sāc pa vienam un dari to pakāpeniski. Nešaubies, ka tev izdosies, jo zvaigznes arī to sola!

Lauva

Šodien tu viegli pakļausies citu cilvēku ietekmei un viedoklim. Pacenties gan vismaz, lai cilvēki, kuros tu ieklausies, būtu tev labi zināmi. Diez vai kāds svešinieks tev var dot lietderīgu padomu vai pamācību.

Jaunava

Vai tev patīk staigāt pa veikaliem? Ja jā, tieši šādi pavadi šo dienu un iegādājies sev jaunas lietas. Vienā teikumā – palutini sevi!

Svari

Tev nevajadzētu šodien atklāt savus plānus svešiniekiem. Nestāsti par to, ko tu taisies darīt, iespējams, ka viss izjuks brīdī, kad to pateiksi skaļi. Šī diena tam nav piemērota.

Skorpions

Esi gatavs – šodien tev, visdrīzāk, nāksies izdarīt kādu nebūt ne vienkāršu izvēli. Turklāt visai neparastā sfērā, visticamāk, tas skars tavu privāto dzīvi. Dažas lietas un domas, kas šodien ar tevi var notikt, pārsteigs tevi pašu.

Strēlnieks

Šī diena sola, ka tu spēsi pagātnes kļūdas labot un vērst visu par labu. Iespējams, ka tev kāds šajā jomā palīdzēs.

Mežāzis

Tevi šodien apgrūtinās zvani, epasta vēstules, dažādi pienākumi un būs ļoti daudz informācijas, kuru tev būs grūti “sagremot”. Tu diez vai tiksi galā, ja vien nepārskatīsi savu dienas plānojumu.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Izklaidējies šodien pats un neaizmirsti par savas ģimenes locekļiem. Neaizmirsti daudz smaidīt – smaids mūs padara laimīgākus.

Zivis

Šodien tu būsi noskaņots uz radošiem darbiem. Ja tev veiksies, viss notiks tā, kā iecerēts. Ja neveiksies, nepārdzīvo – konkurenti nekad neguļ, taču rīt būs jauna diena un jaunas iespējas!

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.