FOTO: LETA

Valmierietis algas dienā “saņem” 100 000 eiro 3

Laimēts pirmais no četriem iespējamajiem 100 000 eiro laimestiem Simtgades loterijas 6. sērijā, informē uzņēmums “Latvijas Loto”.

“Mēs centāmies darīt visu…” Dukuru ģimenes draugs atklāj, cik smagi bija Paulas Dukures pēdējie mēneši
Kokteilis
Pa kuru laiku tās pazuda? 80. gados dzimušie bija pēdējie, kas pieredzēja šīs 11 lietas
Kokteilis
jums ir paveicies! Šajos mēnešos dzimušie cilvēki ir visveiksmīgākie savā karjerā un personīgajā dzīvē
Lasīt citas ziņas

Ļoti ražīga piektdiena sanākusi kādam vīrietim labākajos gados, kurš veikalā pie viena iegādājies arī divas Simtgades loterijas biļetes.

Viena bija bez laimesta, bet otra atnesa 100 000 eiro. Laimīgais simbols: Plekste.

CITI ŠOBRĪD LASA

Laimētājs nāk no Valmieras puses. Šoreiz biļetes iegādātas algas dienā, kad Salaspils veikalā abi ar sievu iegādājušies pārtiku.

Kad redzējuši, ka laimēti 100 000 eiro, ilgstoši pētījuši laimīgo biļeti.

Pēc tam sekojis sajūsmas pilns zvans pieaugušajam dēlam, kurš vecāku veiksmei nav ticējis un vairākkārt pārprasījis, vai netiek āzēts.

Netika gan, un to apliecinās tas, ka sava tiesa laimesta tikšot arī dēlam, atklāja laimētājs, kā arī plāns esot padalīties arī ar daudziem tuviem cilvēkiem.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.