Lato Lapsa: Ģenerālprokuroram par “parastajiem” cilvēkiem ir nospļauties 53

Ja visi (Kariņa skandāla) specreisos iesaistītie atdotu iztērēto naudu atpakaļ valstij un atzītu vainu, vai tas būtu daļēji vainu attaisnojoši? Šo iepriekš esam jautājuši ģenerālprokuroram Jurim Stukānam. Ko par šo saka publicists Lato Lapsa?

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
7 datumi, kuros dzimuši izredzētie: visticamāk, viņi nenojauš par kādu apslēptu talantu
Veselam
11 drošas pazīmes, ka ar jūsu veselību viss ir kārtībā
TV24
“Tā pircēja veikalā nevar pateikt pat vienu vārdu latviski!” Deputāte norāda uz lielu kļūdu, kas tika pieļauta 90.gados
Lasīt citas ziņas

“Mums pašlaik ģenerālprokurors ir cilvēks, kurš ir absolūti aklāti un skaidri vairākās sanāksmēs paziņojis, ka ir parastie cilvēki, par kuriem viņam lielā mērā ir nospļauties,” TV24 raidījumā “Dienas personība ar Veltu Puriņu” atbild Lapsa.

Viņš norāda, ka viņa jaunākajā grāmatā rakstot tieši par šo tēmu – ģenerālprokurors esot paziņojis, ka viņš kategoriski vēlas zināt laikus par skaļiem kriminālprocesiem un skaļām personām. Par parastajiem iedzīvotājiem viņam vienalga.

CITI ŠOBRĪD LASA

Raidījuma vadītājas minēto interviju viņš atzīst, ka nav redzējis, bet no Puriņas atstāstītā izrietot, ka “Stukāns tieši to liek manīt, ka, ja tur būtu kāds parastais noziedzinieks, būtu viena attieksme, bet ja kāds īpašais, kurš atdos naudu atpakaļ – cita attieksme!”

“Neesmu lasījis Lavijas krimināllikumā tekstu, ka, ja laupītājs atdod atpakaļ naudu, viņam saka labi pai pai, nedari tā citreiz,” Lapsa smīn.

Arī ģenerālprokuratūra, kas izlikās šo lietu nemanām mēnešiem ilgi, ir tikpat atbildīga, publicists uzskata.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.