Lapsa pēc SM apmeklējuma: 35 gadus žurnālista praksē es neko tādu nebiju pieredzējis… 106

Pievieno LA.LV

“35 gadus žurnālista praksē es neko tādu nebiju pieredzējis,” TV24 raidījumā “Preses klubs” pēc Satiksmes ministrijas apmeklējuma atzina publicists Lato Lapsa.

Kas to būtu domājis? 9 lietas, kas deviņdesmitajos bija ikdiena, bet tagad kļuvušas par turīgo privilēģiju
Nāvējošā hantavīrusa uzliesmojums sasniedzis Eiropu; no tā mirst gandrīz katrs otrais inficētais
Veselam
Ne tikai atmiņas zudums: ārsti atklāj sešas slēptās demences pazīmes, kuras bieži tiek ignorētas
Lasīt citas ziņas

Viņš tur pavadījis nepilnas divas stundas un tagad ļoti labi saprotot, kāpēc mums viss tā notiek ar vilcieniem un autobusiem, kuri nekursē, kāpēc “airBaltic” vajadzēs atkal 200 miljonus eiro no nodokļu maksātāju kabatas, kāpēc slēdz “Latvijas pasta” nodaļas utt.

“35 gadus žurnālista praksē es neko tādu nebiju pieredzējis, ka 168 ministrijas darbinieki nespēj atbildēt uz jautājumiem, ko mēneša laikā ir sarunājis viens pats satiksmes ministrs,” viņš atzina.
CITI ŠOBRĪD LASA

Publicists atklāj, ka viņam nav ļauts filmēt, jo tas traumēšot Satiksmes ministrijas darbiniekus, bet viņš tāpat visu safilmējis.

Lapsa sola, ka tuvākajās dienās tas viss tiks nopublicēts, un tas sabiedrībai būs pēdējais piliens, pēc kura neviens vairs neticēs valsts pārvaldei un tās darbiniekiem.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.