Latvijas 3×3 basketbolistiem būs jāpiedalās olimpiskā turnīra ceturtdaļfinālā 1

Latvijas 3×3 basketbola izlasei būs jāpiedalās Tokijas olimpisko spēļu turnīra ceturtdaļfinālā, kļuvis zināms pēc otrdienas pirmās spēles.

Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi” 154

Beļģija ar rezultātu 16:14 pārspēja Poliju, tādējādi Latvija vairs nevar pakāpties uz otro vietu tabulā.

Beļģijas 3×3 basketbolisti grupas turnīru noslēgs ar četrām uzvarām septiņās spēlēs. Ja Latvija uzvarēs Nīderlandi un finišēs ar tādu pašu bilanci, kā beļģi, tad būs aiz saviem sāncenšiem, jo zaudēja savstarpējā spēlē. Beļģija uzvarēja arī Krievijas Olimpiskās komitejas (OKR) un Nīderlandes komandas.

Plkst.12 pēc Latvijas laika būs OKR-Serbijas mačs, bet noslēgumā plkst.12.25 būs Latvijas un Nīderlandes cīņa. Patlaban grupā pirmā ar sešām uzvarām sešās spēlēs ir Serbija, tālāk ar četriem panākumiem sešās cīņās seko Nīderlande, četras uzvaras septiņos dueļos ir Beļģijai. Tālāk ar trīs uzvarām sešās cīņās ir OKR un Latvijas komandas, bet pa diviem panākumiem septiņos mačos guva Japāna, Polija un Ķīna, no šīs trijotnes “play-off” ceļazīmi nodrošinot japāņiem.

Ceturtdaļfināla spēles notiks otrdien pēcpusdienā.

Grupas līdere Serbijas izlase jau nodrošinājusi pirmo vietu un tiesības spēlēt pusfinālā. Vienāda punktu skaita gadījumā komandas vispirms tiks sarindotas pēc iesaistīto komandu savstarpējo spēļu rezultātiem (tikai uzvaras/zaudējumi, neņemot vērā gūtos/zaudētos punktus). Pēc tam tiks ņemts vērā visās turnīra spēlēs vidējais gūto punktu skaits (neņemot vērā pagarinājumos gūtos).

Turnīra nolikums paredz, ka visas astoņas komandas sākumā aizvada apļa turnīru. Divas labākās uzreiz iekļūst pusfinālā, bet trešās līdz sestās vietas īpašnieces izslēgšanas turnīru uzsāk no ceturtdaļfināla.