LETA

Latvijas ĀM: EK stingri jāreaģē uz Krievijas ierobežojumiem Lietuvas piena produktu importam 0

Pievieno LA.LV

Eiropas Komisijai (EK), kas ir atbildīga par Eiropas Savienības (ES) ārējo tirdzniecību, ir stingri jāreaģē uz Krievijas noteiktajiem ierobežojumiem Lietuvas piena produktu importam. Par Latvijas nostāju portālu “LA.lv” informēja Ārlietu ministrijā (ĀM).

 

Kokteilis
Šīs 4 zodiaka zīmes gandrīz nekad nesaka “es tevi mīlu” – viņiem ir iemesli, kāpēc šos vārdus ir grūti izrunāt
“Lol, pendžas, ejiet kājām – vispār nav jau tas Mežaparks tālu!” Tas ir normāli, ka pēc šāda mēroga koncerta nebūs sabiedriskā transporta reisu?
Kokteilis
Kabatas pildīsies ar naudu: šī diena kļūs par finanšu tramplīnu trīs zodiaka zīmēm 3
Lasīt citas ziņas

Ministrijā norāda, ka šodien Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs ticies ar Lietuvas ārlietu ministru Linu Linkeviču. Tikšanās laikā apspriests arī Krievijas lēmums par Lietuvas piena produktu importa ierobežojumiem, kā arī Lietuvas kravas automašīnu pastiprinātā kontrole uz Krievijas robežas.

Latvija pauda atbalstu Lietuvai, uzsverot, ka šāda Krievijas rīcība ir nepieņemama. Latvija uzskata, ka EK, kas ir atbildīga par Eiropas Savienības ārējo tirdzniecību, ir stingri jāreaģē uz šādiem gadījumiem, informē ĀM.

CITI ŠOBRĪD LASA

Jau vēstīts, ka Krievija no 7.oktobra daļēji aizliegusi piena produktu importu no Lietuvas. Maskava par iespējamo Lietuvas piena produktu importa aizliegumu brīdināja jau pagājušajā nedēļā, šādu soli attaisnojot ar “sanitārijas un epidemioloģiskajiem riskiem”.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.