Latvijas Ārpolitikas institūta pētniece: “Izraēla izmanto badu kā kara ieroci” 58

“Tā ir daļa no naratīva, kas jau no pirmajām nedēļām ir izskanējusi no starptautisko cilvēktiesību aizstāvju puses, no ANO aģentūrām, ka Izraēla diemžēl izmanto badu, kā kara ieroci,” TV24 raidījumā “Globuss” stāsta Latvijas Ārpolitikas institūta pētniece Sintija Broka.

Reklāma
Reklāma
10 produkti, kas “svilina taukus” un paātrina vielmaiņu
Krimināls
“Viens no bērniem pēkšņi kļuva apātisks, neierasti neaktīvs…” Mārupes pamatskolā 1. klases skolnieks saindējies ar morfija/opiātu grupas medikamentiem
Kokteilis
7 datumi, kuros dzimuši izredzētie: visticamāk, viņi nenojauš par kādu apslēptu talantu 7
Lasīt citas ziņas

Pēc visiem ziņojumiem, pēc visiem centiem Palestīnas iedzīvotājiem piekļūt piegādēm, kas ir ļoti retas un ierobežotas, un tad šie cilvēki tiek apšaudīti ceļā pēc pārtikas pakām. Notiek uzbrukumi arī pasaules virtuves organizācijas biedriem.

“Šie gadījumi ir bijuši pietiekami daudz pēdējo septiņu mēnešu laikā. Tur var iet no viena pie otra. Ir pilnīgi skaidrs, ka šī taktika tāda ir izvēlēta. Diemžēl, protams, humanitārās situācijas risināšana paliek otrajā plānā kopējai politikai, kas šobrīd norisinās, ko Izraēla realizē,” skaidro Latvijas Ārpolitikas institūta pētniece Sintija Broka.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.