Foto: Edijs Pālens/LETA

Latvijas Hokeja federācija nosaukusi pirmos sešus hokejistus, kuri cīnīsies par olimpiskajām medaļām 0

Pievieno LA.LV

Pirmdien Latvijas Hokeja federācija (LHF) paziņoja pirmos sešus spēlētājus, kas tiks iekļauti izlases sastāvā dalībai 2026.gada Milānas un Kortīnas d’Ampeco olimpisko spēļu vīriešu hokeja turnīrā.

Lietas, ko ārvalstu tūristi apbrīno Latvijā – mēs paši pie tām jau esam pieraduši
Kokteilis
Šobrīd jau nepieņemamas frāzes, ko tagadējiem četrdesmitgadniekiem bērnībā vecāki bieži teica, “labu gribēdami”
Kokteilis
Vai nāve sūta priekšvēstnešus? Mistiskas pazīmes, kas brīdina par nelaimes tuvošanos
Lasīt citas ziņas

Visi seši pieteiktie spēlētāji šosezon spēlēja pasaules spēcīgākajā čempionātā – Nacionālajā hokeja līgā (NHL). LHF sarakstā iekļāvusi divus vārtsargus – Elvi Merzļikinu (Kolumbusas “Blue Jackets”) un Artūru Šilovu (Vankūveras “Canucks”), aizsargu Uvi Balinski (Floridas “Panthers”), kā arī trīs uzbrucējus – Zemgu Girgensonu (Tampabejas “Lighning”), Teodoru Bļugeru (Vankūveras “Canucks”), Rodrigo Ābolu (Filadelfijas “Flyers”).

Savus sākotnējos sešus spēlētājus šodien nosauks vēl vairākas valstsvienības.

CITI ŠOBRĪD LASA

Olimpiskais vīriešu hokeja turnīrs norisināsies no 11. līdz 22.februārim.

Olimpiskajā hokeja turnīrā būs trīs apakšgrupas. A grupā spēkosies Kanāda, Čehija, Šveice un Francija. B grupā cīnīsies Somija, Zviedrija, Slovākija un Itālija. Savukārt C grupā spēlēs ASV, Vācija, Latvija un Dānija. Galīgie valstsvienību sastāvi katrai izlasei tiks paziņoti nākamā gada sākumā.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.