Hokeja čempionāta fanu zona

Latvijas hokeja izlase pēc tās sekmīgākā starta pasaules čempionātu vēsturē šodien atgriezīsies Rīgā 17

Latvijas vīriešu hokeja izlase pēc tās sekmīgākā starta pasaules čempionātu vēsturē šodien atgriezīsies Rīgā.

Mākslīgais intelekts nosauc 5 sieviešu un 5 vīriešu vārdus, kas nes laimi to īpašniekiem
Numeroloģijas tests: aprēķini savu laimīgo skaitli un uzzini, ko tas par tevi atklāj
VIDEO. “ASV aizliedz ar likumu, Latvijā tirgo uz katra stūra!” Brīdina par zīdaiņiem bīstamām precēm 13
Hokeja izlases fani uzvaru pār Zviedriju turpināja svinēt ielās
Latvijas izlases sagaidīšana pie Brīvības pieminekļa plānota aptuveni plkst.13. Hokejistu sagaidīšanu varēs vērot arī TV24 un portāla LA.LV tiešraidē.

Svētdien Latvijas Hokeja federācija (LHF) aicināja līdzjutējus nedoties uz lidostu, jo šogad komandas sagaidīšana tiks organizēta īpašā vietā – pie Brīvības pieminekļa.

Lidostā iespēja tikties ar izlases spēlētājiem un treneriem plkst.12.15 būs plašsaziņas līdzekļu pārstāvjiem, dalību piesakot iepriekš.

Latvijas hokeja fani Tamperē un Latvijā
Svētdien Latvijas izlase čempionātu noslēdza ar trešo vietu, spēlē par bronzas medaļām ar 4:3 uzvarot amerikāņus.

Latvijai tas ir kļuvis par visu laiku panākumiem bagātāko čempionātu. Iepriekš labākais rezultāts bija trīsreiz izcīnītā septītā vieta.

Latvijas izlase čempionātu sāka ar diviem zaudējumiem, ar 0:6 piekāpjoties Kanādai un 1:2 – Slovākijai. Pēc tam pirmoreiz čempionātu vēsturē izdevās uzvarēt čehus (4:3 papildlaikā), kā arī ar 2:1 pārspēt Norvēģiju, ar 3:2 – Slovēniju, ar 7:0 – Kazahstānu un papildlaikā ar 4:3 – Šveici. Pēdējā mačā iegūtie punkti ļāva ne tikai iekļūt ceturtdaļfinālā, bet izcīnīt trešo vietu B apakšgrupā.

Latvijas hokejisti ceturtdaļfinālā pārspēja Zviedriju ar 3:1, bet pusfinālā ar 2:4 zaudēja Kanādai.

Par pasaules meistarsacīkšu uzvarētājiem kļuva kanādieši, kuri izšķirošajā mačā ar 5:2 bija pārāki par Vāciju.