Foto – LETA/AFP

Latvijas iedzīvotāju apcietina par dalību bruņotā konfliktā Austrumukrainā 2

Pievieno LA.LV

Drošības policija (DP) aizturējusi kādu Latvijas iedzīvotāju par iespējamu piedalīšanos bruņotā konfliktā Austrumukrainā, informēja DP pārstāve Līga Pētersone.

90. gadu principi, kas toreiz šķita pašsaprotami un ko ievēroja katrā mājā – pie vairākiem no tiem sākam atgriezties
“Tā bija briesmīga sajūta!” Jaunā māmiņa sašutusi par piedzīvoto Rīgas Dzemdību namā 21
Mīklainos apstākļos pazudusi lidmašīna ar vairākiem cilvēkiem uz klāja – publiskoti pilota pēdējie vārdi
Lasīt citas ziņas

Minētā persona tika aizturēta pēc atgriešanās Latvijā, un tiesa aizdomās turētajam ir piemērojusi drošības līdzekli – apcietinājumu.

Šā gada 25. janvārī Drošības policija (DP) pret šo iedzīvotāju sākusi kriminālprocesu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Ņemot vērā, ka izmeklēšana kriminālprocesa ietvaros turpinās, DP šobrīd atturas no plašākiem komentāriem par izmeklēšanas gaitu.

DP atzīmē, ka šis ir pirmais gadījums, kad kāda persona ir atzīta par aizdomās turēto par prettiesisku piedalīšanos bruņotā konfliktā ārvalstīs.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.