Reuters/Scanpix

Latvijas izlases futbolists Vardanjans nokļuvis slimnīcā kritiskā stāvoklī 0

Latvijas futbola izlases spēlētājs Edgars Vardanjans kritiskā stāvoklī nokļuvis slimnīcā, pirmdien atklāja “Metta”/”Latvijas Universitāte” komandas galvenais treneris Andris Riherts.

Kokteilis
Viņi spēj saglabāt saprātu pat stresa situācijās: šajos mēnešos dzimušajiem piemīt īsta iekšējā izturība un neatlaidība
Beigu sākums? Avoti atklāj, ko Tramps darīs ar Krieviju, ja Putins noraidīs miera plānu
Kokteilis
2026. gada upuri: šīs zodiaka zīmes saņems skarbu mācību no likteņa
Lasīt citas ziņas

Aleksandram Starkovam stājoties valstsvienības galvenā trenera amatā, Vardanjans maijā tika pirmoreiz izsaukts uz Latvijas valstsvienību un kopš tā laika viņš laukumā devies četros mačos. Uz oktobra spēlēm futbolists netika izsaukts, bet pirms novembra spēlēm atgriezās kandidātu lokā, tomēr vēlāk no tā tika izņemts.

Iepriekš Vardanjans ilgstoši pārstāvēja tieši “Metta”/LU komandu, bet pagājušajā ziemā pārgāja uz Jūrmalas “Spartaku”, nesen kļūstot par Latvijas čempionu. Šogad virslīgā Vardanjans piedalījās 19 spēlēs, kā arī guva vārtus UEFA Čempionu līgas kvalifikācijā.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Šobrīd Vardanjans guļ slimnīcā ļoti kritiskā stāvoklī. Neviens nezina, ko darīt. Bija sliktas analīzes, iekaisums, iekšējā infekcija,” pirmdien Riherts preses konferencē pastāstīja par savas komandas bijušo futbolistu. “Viņš jau bija vienreiz slimnīcā, situāciju atrisināja, bet tagad atkārtoti – nākamais vilnis.”
Riherts stāstīja, ka arī agrāk Vardanjanam bija problēmas ar muskuļiem, tomēr, kamēr viņš spēlēja “Metta”/LU, tas nekad nenonāca līdz gulēšanai slimnīcā ar infekciju.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.