Latvijas izlases uzbrucēja Džeina Eglīte

Latvijas sieviešu florbola izlases loģiskais antirekords 0

Latvijas sieviešu florbola izlase svētdien Šveicē notiekošo pasaules čempionātu noslēdza astotajā vietā.

Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 178
Neizmet, turpini izmantot – 10 praktiski pielietojumi ikdienā tavam vecajam viedtālrunim 7
“Krievi mūs burtiski aprīs!” Ukraiņu komandieris skaidro iespējamās kara pauzes briesmas 139

Latvietes cīņā par septīto vietu ar rezultātu 3:4 (2:1, 1:3, 0:0) piekāpās Vācijai.

Latvietes piedalījušās visos 12 notikušajos pasaules čempionātos, iepriekš nekad nefinišējot zemāk par septīto vietu.

Latvijas florbolistes pirmajās minūtēs sagādāja pamatīgas raizes pretiniecēm. Pēc nospēlētām trīsarpus minūtēm pretuzbrukumu ar precīzu raidījumu vārtos noslēdza Inga Ametere, bet 23 sekundes vēlāk Laura Gaugere pēc bumbiņas apstrādāšanas no tuvas distances panāca jau 2:0. Piecas minūtes pirms perioda beigām Anna Lēna Besta vairākumā vienus vārtus atguva.

Arī otrās trešdaļas ievads bija rezultatīvas, taču šoreiz divus vārtus guva vācietes. Perioda otrajā minūtē veiksmīgi pie vārtiem nospēlēja Paulīne Baumgartene, kura panāca neizšķirtu, bet 73 sekundes vēlāk viņa mazākumā saņēma piespēli pretī Latvijas cietoksnim un trieca bumbiņu starp vārtsardzes kājsargiem – 3:2 Vācijas labā.

Pēc nepilnām divarpus minūtēm Īna Jansena vairākumā iebakstīja bumbiņu vārtu stūrī un panāca jau divu “golu” pārsvaru. Tiesa, četras minūtes vēlāk Paula Matisone līdzīgā veidā bija pirmā pie atlēkušās bumbiņas un samazināja vāciešu handikapu – 3:4.

Pamatlaika pēdējās minūtēs latvietes nomainīja vārtsardzi pret sesto laukuma spēlētāju, kas gan augļus nedeva un rezultātu uz tablo mainīt neizdevās.

Latvijas izlases rindās par labāko spēlētāju tika atzīta Amatere.

Latvijas sieviešu florbola čempionātā startē vien trīs pašmāju komanda, plus Latvijas U-19 izlase un Igaunijas izlase. Līdz ar to valstsvienības rezultātu kritumam ir loģisks izskaidrojums.