‘Case IH Farmlift’  teleskopiskais iekrāvējs
‘Case IH Farmlift’ teleskopiskais iekrāvējs
Foto no LA arhīva.

Lauktehnikas tirgotājs “Dotnuva Baltic” pērn pārsniedzis 15 miljonu eiro apgrozījumu 0

Lauksaimniecības tehnikas un traktortehnikas tirgotājs SIA “Dotnuva Baltic” pagājušajā finanšu gadā, kas ilga no 2017.gada 1.jūlija līdz 2018.gada 30.jūnijam, strādāja ar 15,695 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 5,3% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt zaudējumi saruka 3,7 reizes – līdz 213 284 eiro, liecina informācija “Firmas.lv”.

Reklāma
Reklāma
7 lietas, ko gudri cilvēki par sevi nekad nesaka
“Izgāju cauri ellei!” Divu bērnu mamma atvadās no bērniem un tikai pēc ķīmijterapijas uzzina, ka nekad nav bijusi slima 4
Raksturs un liktenis pēc dzimšanas datuma: pārsteidzoši precīzs raksturojums 6
Lasīt citas ziņas

Uzņēmuma gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka apgrozījuma pieaugums panākts pateicoties aktīvai pārdošanas stratēģijai un iespējai piedāvāt klientiem dažādus finansējuma risinājumus. Pārdošanas apmēru pieaugumu ietekmēja arī uzņēmuma pārstāvniecība visos Latvijas reģionos.

Vienlaikus “Dotnuva Baltic” vadība pauž pārliecību, ka nākamajā finanšu gadā darbība būs sekmīgāka, uzrādot peļņu. Uzņēmums plāno turpināt reģionālo attīstību, kā arī nodrošināt un uzlabot sniegto pakalpojumu kvalitāti.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tāpat uzņēmums plāno turpināt investēt darbinieku apmācībās un darba drošības jautājumos, kā arī intensīvi strādāt pie šaubīgajiem debitoriem, lai atgūtu finanšu līdzekļus par pārdotajām precēm un pakalpojumiem.

“Dotnuva Baltic” piedāvā tādu zīmolu kā “Case IH”, “Kverneland”, “Güstrower”, “Quicke”, “Spearhead”, “Einbock”, “Schäffer”, “Cimbria”, “Kongskilde” un “Agrifac” tehniku, kā arī plašu sēklu, graudu un zālienu maisījumu klāstu.

Iepriekšējā finanšu gadā, kas ilga no 2016.gada 1.jūlija līdz 2017.gada 30.jūnijam, “Dotnuva Baltic” strādāja ar 14,912 miljonu eiro apgrozījumu un 784 495 eiro zaudējumiem.

Kompānija ir reģistrēta 2010.gadā, pamatkapitāls ir divi miljoni eiro. Uzņēmums pilnībā pieder Lietuvas kompānijai “Dotnuva Baltic”.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.