Horoskopi un mistika
Horoskopi

Ļaunas un mūždien neapmierinātas: 4 visšausmīgākās vīramātes saskaņā ar horoskopa zīmi0

Foto: Unsplash

Ne vienmēr līdz ar fantastisku vīrieti “komplektā” nāk tikpat fantastiska vīramāte. Lielākais pārsteigums ir tāds, ka gandrīz visas šīs horoskopa zīmju pārstāves ir brīnišķīgas mātes, bet absolūti neciešamas vīramātes.

Ja tava mīļotā vīrieša mamma ir dzimusi kādā no šīm horoskopa zīmēm, tev nav paveicies un nāksies veltīt daudz pūles, pacietības un diplomātijas, lai iemācītos ar viņu sadzīvot.

Vērsis

Viņas pavisam noteikti nebūs tās mīļās vīra mammas, kas samīļos savu jauniegūto meitiņu. Nevarētu gan teikt, ka viņas pavisam, pavisam nemīlēs savas vedeklas. Patiesībā jau viņas pratīs izturēties lieliski un arī to darīs, bet līdz tam brīdim, kad kaut kas notiks ne pēc viņu prāta.
Vērši vienmēr saviem bērniem vēlas vislabāko, tieši tāpēc viņas ļoti uzmanīgi uzraudzīs, ko, kā, kad un kāpēc darīs viņu vedekla. Un, ja kaut kas no tā visa viņām nepatiks, viņas kļūs vienkārši neciešamas un normālas dzīves vedeklai vairs nebūs.

Vēzis

Šīs ir visļaunākās vīramātes, kādas vien šajā pasaulē var eksistēt. Viņas vienmēr būs neapmierinātas ar to, ko darīs viņu vedeklas, jo tikai viņas pašas zina, kā ir labāk un prot izdarīt vispareizāk. Ar šīm sievietēm nekādā gadījumā nedrīkst strīdēties, vēl vairāk – kaut ko censties pierādīt. Šīs horoskopa zīmes pārstāves vienmēr būs par visu informētas, arī par to, kas notiek dēla un vedeklas attiecībās, turklāt viņas vēl arī kontrolēs viņu dzīvi. Par lielu pārsteigumu, viņām tas arī izdosies. Ar šīm vīramātēm vienatnē labāk nepalikt, jo katrs nepareizi pateiktais vārds viņu izpratnē ir iemesls karam. Viņu iecienītākais teiciens: “Kā viņa vispār uzdrīkstas?”

Skorpions

Saistītie raksti

Šīs horoskopa zīmes pārstāves izdarīs visu, lai mīļotais dēliņš nepamestu savas dzimtās mājas. No skata patīkamas un mīļas sievietes, kas ļoti mīl savu dēlu. Taču atliek paiet pavisam nelielam laika sprīdim, lai saprastu, ka šajā mīļajā, jaukajā radījumā slēpjas zvērīga būtne, kurai kāda neliete ir atņēmusi bērnu! Šīs sievietes ir ārkārtīgi greizsirdīgas, un to, ka kāda cita ir atņēmusi dēlu, viņa nepiedos nekad.

Mežāzis

Šīs horoskopa zīmes pārstāves ir ļoti egoistiskas, tāpēc viņas reti kad priecāsies par savu vedeklu un viņas sasniegumiem. Ja dēla mīļotā sieviete Mežāzim neiepatiksies pirmajā tikšanās reizē, viss ir zudis. Nekas un nekad neliks mainīt viņām viedokli. Šādā gadījumā šīs sievietes neliks mierā vedeklu visu viņas dzīvi: viņas nosodīs, kritizēs, aprunās… Teiksim godīgi – dzīves ar vīramāti Mežāzi, gadījumā, ja vedekla nav iepatikusies, ir iespējama vien tad, ja viņas šķirs tūkstošiem kilometru liels attālums.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Neupurē savas intereses citu cilvēku dēļ! Horoskopi 16.februārim
2 dienas
LK
Linda Krāģe
Horoskopi un mistika
Īstais laiks atgriezties pie iepriekš nepaveiktajiem darbiem! Horoskopi no 17. līdz 23. februārim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Šodien tev jāatceras viens vārds – kompromisi! Horoskopi 15.februārim
3 dienas

Lasītākie raksti

LL
LETA, LA.lv
Latvijā
Zolitūdes traģēdijas lietā Sergetam piespriež 6 gadu cietumsodu, bet pārējos apsūdzētos attaisno
Tiešraide 3 stundas
LE
LETA
Latvijā
Cietušo biedrības vadītāja: Spriedums Zolitūdes traģēdijas krimināllietā ir farss 2
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Staķis būs Rīgas mēra kandidāts kopīgajā “AP” un “Progresīvie” ārkārtas vēlēšanu sarakstā
19 minūtes
OZ
Olafs Zvejnieks
Ekonomika
Olafs Zvejnieks: Solis tuvāk gāzes terminālim
34 minūtes
LA
LA.LV
Latvijā
Meiteni noskatīja liftā: Ķengaragā notver pedofilu
1 stunda